Makyaj Teknikleri

Sevgilisiyle buluşmaya gidecekler için makyaj ipuçları

tarafından tarihinde yayınlandı.

İster evli olun, isterse sevgili, hepimiz sevdiğimiz erkeğin bizi çekici bulmasını dileriz. Dışarda güzel bir akşam planlamak ilişkinize hayat katacağı gibi size, günlük makyajınızı bir adım öteye taşıyıp güzelliğinizi ona sunmanız için de bir fırsat yaratacaktır. İşte, beş farklı öneriyle göz kamaştırıcı bir randevuya hazırsınız!

Ruj Lekesi

ruj lekesi

Dişinizde ya da partnerinizin yanağında kalmış ruj izi romantik akşamınızı lekeleyecek sayılı şeylerden biri. Bu buluşmaya hazırlanırken her zamanki koyu ve yoğun rujunuzu, leke bırakma korkusuyla bir kenara koyun ve parlak şeftali tonlarında kendi dudak renginize yakın bir ruj kullanın. Hafif bir dudak boyası doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmaya yetecektir.

Işıldayan Bir Cilt

makyaj

Cildinize renk ve ışık getirmenin en kolay yolu bir miktar bronzlaştırıcı pudra veya allık kullanmaktır. Yanaklarınızla beraber hafifçe alnınıza sürdüğünüzde, bu gölgeler cildinize sıcak bir ışıltıcı verip sağlıklı ve taze görünmesini sağlayacaktır.

Bakır Gözler

bakır göz makyajı

Dumanlı göz makyajını sadece siyah ve koyu tonlarla yapmanıza gerek yok. Altından bakıra doğru bir geçişle yapacağınız göz makyajı aynı dramatik etkiyi yaratmaktan başka, gözlerinize doğal bir görünümde çarpıcı bir bakış verecektir. Koyu kahve veya siyah bir göz kalemi çektikten sonra bakır ve altın tonlarda farınızı kat kat dağıtarak sürmeniz yeterli olacaktır.

Aydınlatın

yüz makyajı

Romantik bir ışıltının yolu her zaman aydınlatıcıdan geçer. Özellikle likit aydınlatıcılar cilde hafif ve sağlıklı bir parlaklık verir. Elmacık kemiklerine, göz kenarlarına, hatta köprücük kemiklerine bile sürdüğünüzde güzelliğinizi aydınlatacaktır. Aşırıya kaçmamaya özen gösterin, sonuçta elde etmeye çalıştığımız hafif bir parıltı.

Saçlarınızı Salın

saç modeli

At kuyruğu ve topuz gün içinde veya haftasonunda iş yaparken rahat olabilir ama romantik bir akşam için tüm güzelliğinizi konuşturmalısınız. Hafif dalgalarlar salacağınız saçlarınızla mum ışığında muhteşem görüneceksiniz. Maşayla saçınızdan büyük tutumlar alarak tek tek kıvırın. Ardından parmaklarınızla dalgaları fazla bozmadan saçınızı karıştırın. Biraz saç spreyi ve romantik gecenize hazırsınız! Makyaj ve güzellik ile ilgili ipucu ve önerilerimize makyaj ipuçları bölümümüzden ulaşabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir