Gelin saç modelleri

Gelin makyaj modelleri ve harika makyaj ipuçları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Düğün makyajı seçmek, damadı seçmek kadar olmasa da önemlidir. O günkü görüntünüz bir ömürboyu çerçevelenmiş bir şekilde yakalanmış olacağından düğün günü en kusursuz ve en muhteşem yüzünüzü göstermelisiniz.

Size vereceğim en önemli tavsiye şudur ; düğün gününüzde yeni bir makyaj denemeyin. Yeni görünüşler elbette denemek de fayda vardır ama bunu özel gününüzden önce yapmayı unutmayın.

Gelin makyajı için bilinmesi gerekenler ve Gelin makyaj modelleri

gelin makyajı

Abartılı ve sizi, tanıyamayacak kadar değiştiren makyaj trendlerinden uzak durun. Onun yerine biraz daha klasik, yüz hatlarınızı besleyip ortaya çıkaracak, daha güzel olan “kendiniz” gibi görüneceğiniz makyajları tercih edin.

Başka bir önemli tavsiye de, düğün gününüze makyaj ve görünüm seçerken mutlaka fotoğraf çekip bakın. Yaptığınız değişimi ve hataları takip etmenize yardımcı olacağı gibi profesyonel çekimlerde nasıl görüneceğiniz hakkında fikir sahibi olmuş olursunuz. Aynı zamanda büyük günden önce biraz da eğlenmek lazım!

Nikah saatiniz de seçeceğiniz makyaj için önemli bir kriterdir. Bazen iki ayrı makyaj da yapmanız gerekebilir. Gündüz makyajınız akşam yapılacak düğün kutlamasında kullanacağınız makyajdan farklı ve daha hafif olmalıdır. Güneş ışığında kullanılan makyajın çıplak gözde ve kamerada, akşamın loş ışığı ve fotoğraflama flaşına göre çok çok farklı görüneceği unutmayın.

Gündüz gelinleri daha doğal bir makyaj seçmeli. Az miktarda mat fondöten kamerada en güzel etkiyi verecektir. Fotoğraflarda herşey (güneş ışığından ötürü) olduğundan daha koyu görüneceğinden, gözlerde sıcak ve yumuşak tonlar kullanmalı, rujunuz mutlaka doğal renkte hafif sürülmelidir.

gelin makyajı modeli

Öğlen vakti olacak nikahlarda az miktarda mat fondötenin yanısıra hafif parlaklık katacak bir aydınlatıcı kullanmakta fayda vardır. Konturlar ve allığın mat olmasına özen gösterin ve makyajınızın iyice dağıtıldığından emin olun.

Akşam düzenlenen nikahlarda bronzlaştırıcı en iyi arkadaşınızdır. Kalem kullanarak dudaklarınızı belirginleştirin. Ton geçişleriyle yapacağınız göz makyajınızı takma kirpiklerle tamamlayın. Dumanlı göz makyajını seviyorsanız günün bu saati için doğru bir tercih olacaktır.

Gelin makyajı modelleri

Şimdi sıra geldi birbirinden güzel gelin makyaj modelleri arasından bir seçim yapmaya. Aşağıda gelin makyaj modelleri ile ilgili örneklerimizi görebilirsiniz.

gelin makyajı nasıl olmalı
gelin makyaj önerileri
gelin makyaj örnekleri
gelin makyajı modelleri
gelin makyajı
gelin için makyaj
gelinler için makyaj modelleri
gündüz gelinleri için makyaj modelleri
düğün makyajı
düğün makyaj modelleri

Makyaj modellerini gördüğümüze göre sıra geldi saç modelleri ile ilgili önerilere. Gelin saç modelleri kategorimizde işinize yarayacak harika bilgiler ve öneriler var!


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir