Makyaj Teknikleri

Kaş makyajınız için kullanabileceğiniz en iyi 5 ürün

tarafından tarihinde yayınlandı.

Düzgün ve yüzünüze yakışan kaşlara sahip olmak güzel ve hoş görünmenin ilk adımıdır. Çünkü yanlış yapılmış kaş makyajı yüzünüze istemediğiniz bir ifade verebilir. İşte bu yüzden kaş makyajı yaparken çok dikkatli olmalı ve doğru ürünler kullanmalısınız. Kaş makyajı ürünleri arasında bulabileceğiniz en iyi 5 ürünü sizin için seçtik!

Kaş makyajı ürünleri

kaş makyajı

Kaşları ile sorun yaşayan veya kaşlarının görünüşünü değiştirmek isteyen kadınlar için bir çok kaş makyajı ürünleri bulunuyor.  Ancak bu ürünlerin hepsi sorununuza çözüm olacak veya istediğinizi karşılayacak diye bir durum maalesef yok. Hal böyle olunca doğru ürünü bulmak biraz zorlaşabiliyor. İşte bu konuda tam ihtiyacınız olan bilgileri, ürünleri bir araya getirdik! Başlıyoruz.

Kaş Kalemleri

Kaşları düzeltmek ve güzelleştirmek denildiğinde akla gelen ilk şey kaş kalemleri oluyor. Kaş kalemleri, Kaş çizgisini hızlı bir şekilde belirlemek ve şekillendirmek için kullanılıyor. Bu yüzden kaş kalemi seçerken dikkatli olmak gerekiyor. Aşağıdaki ürünler bu iş için kullanabileceğiniz en iyi ürünler!

Mac Eye Brows
Mac Eye Brows
Kullanımı gerçekten çok kolay! Kaşlarla bütünleşmesinin yanı sıra kalemin ucunu her seferinde açmanız gerekmiyor. Arkasını çevirmeniz yeterli!

Clinique Superfine liner for brows
Clinique Superfine liner for brows

Yine açmanız gerekmeyen bir kaş kalemi. Kullanımı oldukça kolay olmasının yanı sıra doğal renk çeşitlerine sahip.

Kaş Mumu

Eğer kaşlarınızda çok fazla boşluk bulunuyorsa ve uygulama sonrası bozulmamasını istiyorsanız özellikle suda bozulmayan kaş mumlarını tercih etmelisiniz.Ancak bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyler var.

  • Kaş mumu uygulama sonrasında topaklanma yaptığından dolayı işlem esnasında hafif dokunuşlar ile başlamanız gerekir.
  • Ürünü gereğinden fazla uygulamanız kaşlarınız yapışkan ve mat gözükecektir.
  • Eğer renkli bir kaş mumu kullanıyorsanız kaşların büyüme yönüne doğru olacak şekilde uygulamalısınız.Ayrıca kaş fırçası yardımcıyla uyguladığınız rengi yedirmelisiniz.

Peki kaş mumu seçerken hangi Ürünleri / Markaları tercih etmelisiniz? İşte kaş mumu alırken tercih edebileceğiniz kaliteli ürünler.

kaş mumu

Benefit Brow Zings Brow Shaping Kit
İçerisinde kaş şekillendirici renkli mum, yumuşak ince yapılı far ve iki adet kaş fırçası ile cımbız bulunuyor. Gerçekten çok memnun kalacağınızı düşündüğüm, güzel bir ürün.

Mac Brow Finisher
İnce ve uzun renksiz mum içeriyor. Boyalı kaşlara sahipseniz sizin için gerçekten ideal bir ürün. Kullanımının ne kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız.

Kaş Jeli

Kaşlarınıza şekil ve parlaklık vermenin en kolay yolu kaş jeli kullanmaktır. Peki hangi marka ve ürünleri kullanmalısınız? İşte kaş jeli seçerken içiniz rahat olarak satın alabileceğiniz ürünler.
kaş jeli

Laura Mercier Brow Definer Gel ve Mac Brow Set gönül rahatlığı ile satın alıp kullanabileceğiniz ürünler arasında.

Kaş Farı

Kaş farının en büyük özelliği , kullandığınız kalem ve jele uygun renk derinliğini ve yoğunluğunu ayarlayabilmenize olanak tanımasıdır. Peki kaş farı seçerken hangi markaları veya ürünleri kullanmalıyım diye düşünüyorsanız işte sizin için önerdiklerimiz.

kaş farı ürünleri

Shiseido eyebrow styling compact

Eğer siz de benim gibi doğal görünmeyi seviyorsanız kullanmanızı şiddetle tavsiye edeceğim bir ürün.

Laura Mercier Brow Powder Duo
Kaşlarınızda daha koyu ve güçlü renk tonları kullanmak istiyorsanız tavsiye edeceğim bir diğer kaş farı ürünü.

Clinique Brow Shaper
Doğal tonlu kaşlar elde etmek için kullanabileceğiniz bir diğer harika ürün.

Kaş makyajı ürünleri ile ilgili önerilerimizin sonuna geldik. Makyaj ürünleri ve makyaj ipuçları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi makyaj kategorimizde bulabilirsiniz.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir