Ürün İnceleme

Redist Keratin Oil – Redist Keratin Yağı İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürün Redist Keratin Oil yani Keratin yağı. Keratin saça çok faydalı olan bir protein türüdür. Yıpranmış ve kırılan saçlara sahipseniz Keratin bakımı sizin için bir çözüm olabilir.Önce keratin bakımının saça ne gibi faydaları olduğundan bahsedip sonra Redist Keratin Yağı incelememize geçelim.

 • Yıpranmış saçları onarır
 • Zayıf ve güçsüz saçlara harika bir protein kaynağıdır. Saçın güçlenmesini ve elastikiyetini arttırır.
 • İnce telli saçlara hacim kazandırır ve kalınlaştırır.
 • Kuru ve mat gözüken saçlara parlaklık kazandırır.
 • Keratin saça hızlı etki ettiğinden dolayı ilk kullanımdan sonra etkisi gözle görülür.
 • Düzenli kullanımda saçınızın ihtiyacı olan bakım ve onarım işlemlerini kalıcı ve uzun süreli olarak yapar.
 • Saçın tüm iç katmanlarına inerek çok yönlü bir bakım sağlar.

Evet keratin bakımının saça faydaları bunlar. Peki Redist Keratin Oil ile ilgili bu konuda ne söyleyebiliriz?

Redist Keratin Yağı inceleme

redist keratin yağı
Öncelikle ürünün harika bir kokusu olduğunu söylemek istiyorum.Saçı diğer ürünler gibi ağırlaştırmadan ve elektriklenmesini engelleyerek yumuşatıyor.Eğer düzenli olarak düzleştirici kullanıyorsanız ve saçlarınız bu yüzden yıpranmış ve kırılmışsa Redist Keratin Oil bu sorununuz için gerçekten birebir.Bu konuda gerçekten çok faydalı bir onarıcı. İlk kullanımdan sonra zaten farkı kendiniz göreceksiniz.

Ancak kullanımı konusunda dikkat etmeniz gereken şeyler var.Eğer kuru bir saç tipine sahipseniz sorun yok ancak eğer yağlı bir saça ve saç derisine sahipseniz, saç diplerinizin çabuk yağlanmasına sebep olabilir.Bu yüzden kullanırken diplere doğru değilde saç uçlarınıza uygulamanızı öneririm.

Redist Keratin Yağı Yorum

Ürünü 1 yıldır kullanıyorum. Sık sık düzleştirici kullandığım için saçlarım gerçekten zarar görmüş ve yıpranmış durumdaydı. Açıkcası bu kadar güzel bir sonuç beklemiyordum. Beklediğimin üstünde bir sonuç aldığımı söylemek isterim. Eğer sizin de benzer bir sorununuz varsa hiç düşünmeden denemenizi öneririm.

Ürünün en büyük özelliği bence anlık değil de uzun ve kalıcı bir çözüm sunması.Düzenli kullanımdan sonra uzun vadede saçlarınız sağlıklı, parlak ve güçlü oluyor.

Redist Keratin Yağı Fiyat

Redist Keratin yağı ne kadar? diye soracak olursanız ürünün piyasadaki fiyatı 20 – 35 Türk Lirası arasında.Bence ne çok pahallı ne de çok ucuz. Hatta fiyat-performans açısından değerlendirecek olursak uygun olduğunu bile söyleyebilirim.Gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün.


19 Yorum var

     Yorum yapın

     E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir