Ürün İnceleme

Avon Supershock Jel Göz Kalemi ile ilgili geniş inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürün Avon Supershock Jel Göz Kalemi. Siyah göz kalemi kullanmayı seviyorsanız kesinlikle okumanız gereken bir ürün incelemesi olduğunu baştan söyleyeyim 🙂

Avon Supershock Jel Göz Kalemi inceleme

Avon Supershock Jel Göz Kalemini uzun süredir kullanıyorum. Tabi ki her üründe olduğu gibi olumlu ve olumsuz yanları mevcut. İlk olarak olumlu yanlarından bahsedelim.

Avon Supershock Jel Göz Kalemi Olumlu yanları

 • Kalem yumuşak olmasına rağmen neredeyse gün sonuna kadar hiç bir akma ve dağılma olmadan dayanır.Ancak bu söylediğim durum göz üstü makyajı için geçerli.Göz altı için kullandığınızda biraz akma problemi yaşayabilirsiniz ancak göz üstü için böyle bir durum yok.
 • Yumuşak bir yapıda olmasına rağmen sürdüğünüz an sabitlenecektir.Bence bu kullanım kolaylığı açısından gerçekten çok önemli.
 • Ton olarak siyahın yoğunluğu ve parlaklığı bence olması gerektiği gibi.

avon supershock jel göz kalemi ton

 • Temizlerken kesinlikle çift fazlı makyaj temizleyicisi kullanmanızı öneririm.
 • Fiyat olarak gerçekten diğer ürünlere göre çok uygun. Piyasada 11-12 lira arasına bulabilirsiniz.

Avon Supershock Jel Göz Kalemi Olumsuz yanları

 • Çoğu göz kaleminde açmak için sadece arkasını çevirmeniz yetiyor. Ancak bu kalemin böyle bir özelliği yok kalemtıraş ile açmanız gerekiyor.
 • Yumuşak bir kalem olduğu için ve kalemin çevir-aç özelliği olmadığı için kalemtıraş ile açarken biraz sorun yaşayabilirsiniz.
 • Eye Liner olarak kullanmak istediğinizde eğer ucunu sivri açmamışsanız net bir çizgi elde etmek gerçekten çok zorlaşıyor.
 • Bende herhangi bir hassasiyet durumu oluşmadı ancak araştırdığımda bir kaç kişinin gözlerinde yanma/kızarıklık gibi sorunlar yaşadığını duydum.

Avon Supershock Jel Göz Kalemi Yorum

avon supershock jel göz kalemi yorum

Avon Supershock Jel Göz Kaleminin bence en önemli özelliği uyguladıktan sonra akmaması, görünümünü koruması ve fiyatının gerçekten çok uygun olması.

Avon Supershock Jel Göz Kalemi Fiyat

Fiyat bakımından uygun olduğundan bahsetmiştim. Avon Supershock Jel Göz Kalemi fiyatı 11-12 Türk Lirasına bulabilirsiniz.

Avon Supershock Jel Göz Kalemi yorumlarım bunlar. Umarım işinize yarayan bir inceleme olmuştur. Kozmetik,makyaj,cilt ve saç bakım ürünleri incelemelerimize ürün inceleme bölümümüzden ulaşabilirsiniz.


18 Yorum var

   Yorum yapın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir