Soru-Cevap

Röfle Seti Nasıl Uygulanır?

tarafından tarihinde yayınlandı.
Berna Sormuş;

Öncelikle siteniz harika, çok emek vermişsiniz. Şahsen bunun adına size teşekkür ederim. Soracağım soruya gelecek olursam. Erkek kardeşim bana yurt dışından röfle seti almış. Ancak röfle setini nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.

Cevap

Merhaba 🙂

Güzel düşünceleriniz için öncelikle teşekkür ederiz. Bizi mutlu ettiniz. Röfle setiniz de hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın 🙂

Röfle Seti Nasıl Kullanılır?

Bakımına özen gösteren birçok bayanın vazgeçilmezi röfle hazır satılan set paketleriyle evde tek başına rahatlıkla uygulanır hale geldi. Alınan röfle setinin içinden çıkan malzemeleri nasıl kullanacağını öğrendikten sonra kolaylıkla uygulanabilir.

Röfle Seti Nasıl Uygulanır?

Röfleye başlamadan önce saçlarınızı muntazam arkaya doğru taramak çok önemlidir. Saçları taradıktan sonra röfle setinin içinden çıkan boneyi arka ve ön kısımlarına dikkat ederek takmalısınız. Boneyi takıp bağladıktan sonra setin içinden çıkan tığ yardımıyla bonedeki deliklerden saçınızdan istediğiniz kalınlıkta tutamları çekip çıkarmalısınız. Dikkatli bir şekilde bone içinden saçlarınızı çekip çıkardıktan sonra röfle setinde ki açıcı tozu bir kaba boşaltıp daha sonra yine setin içinde bulunan oksidan solüsyonu ekleyip karıştırmalısınız.

Setin içinde bulunan tahta ıspatulayla çok iyi karıştırdıktan sonra eldivenleri giyip yine tahta spatula yardımıyla ürünü saçınıza uygulamalısınız. Saçlarınıza ürünü iyice uyguladıktan sonra 20 dakika geçmeli ve ardından kontrol edilerek istediğiniz renk tonuna ulaşana kadar beklemelisiniz.

İstediğiniz tona ulaşınca bone üzerinde bulunan saçlarınızı iyice duruladıktan sonra bütün saçlarınıza şampuan uygulamalısınız. Şampuanladıktan sonra da yine setin içinde bulunan güçlendirici bakım kremini uygulamalısınız. Kremi saçlarınıza masaj yaparak yedirdikten sonra durulayıp istediğiniz şekli verebilirsiniz.

soru-sor


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir