Ürün İnceleme

Revlon Matte Balm Elusive ve Unapologetic Ruj İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Revlon kadınlar tarafından sıkça tercih edilen ve özellikle mat rujları kapış kapış satılan bir marka haline geldi. Bu yüzden bu yazımda piyasadaki en beğenilen ruj renklerinden olan Elusive (205) ve  Unapologetic (210) rengini inceleyeceğim.

Revlon Matte Balm Elusive ve Unapologetic Ruj Yorumları

Elusive tonu doğal bir pembelik arayanlar için iyi bir seçim gibi görünse de, aslında istenilen etkiyi pek de veremediğini düşünüyorum. Mentollü bir kokusu olan bu ruj, kalem şeklindedir ve alt kısımdan çevirerek açılması nedeni ile kalemtıraş kâbusları yaşamanıza neden olmaz.

Revlon Matte Balm elusive ve unapologetic

Elusive rengini soluk ve donuk bulanlar için Fierce ve Sultry renkleri de tercih edilebilir. Daha parlak bir renk istiyorsanız ise 210 numaralı olan Unapologetic ruju deneyebilirsiniz.

Revlon Matte Balm elusive ve unapologetic yorumları

Şirin ambalajları ve farklı renk seçenekleri ile çantanızda bulundurmanız gereken mat rujlar kalıcılık konusunda ise orta seviyede diyebilirim. Bir şey içtiğinizde yaklaşık 4 saat kadar kalıcılık sağlarken yemek yediğinizde ise kolay çıkıyor.

Aşağıdaki fotoğrafta cilt üzerindeki tonlarını ve nasıl göründüklerini daha iyi görebilirsiniz.

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive ve Unapologetic

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive Nasıl Bir Renk?

Revlon Colorburst Elusive

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive rengi ambalajı ile aynı renk tonuna sahip bir pembe. Ama bu pembe renk biraz canlı ve sıcak olduğu için gayet dikkat çekici bir tonda. O yüzden daha doğal bir pembe arıyorsanız bu renk size biraz koyu ve canlı gelecektir. Ama günlük kullanım için ideal ve güzel bir pembe arıyorsanız, aradığınızı rujun bu olduğunu söyleyebilirim.

Hafif bir göz makyajı isteyen bu ruju kullanmadan önce doğal makyaj yapmak isteyenlerin kullanamayacağını, biraz daha fazla makyaj gerektirdiğini bilmeniz gerekiyor.

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive Kalıcı Mı?

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive rengi

Klasik mat rujlar kadar kalıcı olmayan bu ürün, yine de klasik rujlardan daha kalıcı bir etki gösteriyor. Daha çok saten ruj gibi olan bu ürünü kullanmadan önce dudaklarınıza peeling yaparak kusurları gidermeniz ve daha sonra pürüzsüz olan dudaklarınıza uygulamanız daha iyi sonuç verecektir.

Revlon Colorburst Matte Balm Unapologetic 210 Rengi

Revlon Colorburst Matte Balm Unapologetic rengi

205 numaralı Elusive rengine göre çok daha parlak ve canlı bir pembe mercan tonunda bir ruj. Dikkat çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Leke bırakmayan bir ruj olmasının yanı sıra gerçekten çok güzel bir tona sahip.

Revlon Colorburst Matte Balm Rujlar Ne Kadar?

Revlon Colorburst Matte Balm Elusive/Unapologetic fiyatı yaklaşık 30 TL civarında. Daha uygun fiyata almak isterseniz indirim zamanlarında Watsons mağazalarında yarı fiyatına almanız mümkün.


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir