Ürün İnceleme

Burt’s Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Dudak bakımının en önemli kısmı olan nemlendirme önemsenmediğinde, çatlak ve sürekli kanayan dudaklar kaçınılmazdır. Bunun için piyasada onlarca çeşidi bulunan nemlendiriciler arasından birini tercih ederek, pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerden en göze çarpanı fuşya rengiyle Burts Beets Tinted Lip Balm Sweet Violet olmuştur. Bu marka ülkemize geldiği günden beri sıkı takipçisi olan bir müşteri kitlesine sahip. Bir çok farklı seçeneği olan bu ürünün fuşya rengi olan sweet violet’yi biraz yakından inceleyelim.

Burt’s Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet İnceleme

Burt's Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet

Ürünün kutusu matruşkaya benziyor ve içinden aynı tasarımın minik hali olan orijinal ürün çıkıyor. Kokusu gayet hoş ve doğal olan ürünün bu rengi koyu olmasına rağmen, dudaklara sürüldüğü zaman daha doğal bir pembe gibi görünüyor. O yüzden rahatça kullanabilirsiniz. Dudaklarda etkili bir nemlendirme sağlamasına rağmen rengi kısa sürede etkisini kaybediyor. Yani avantajı kalitesi ve etkisi dersek, dezavantaj olarak rengin çabuk gitmesi ve kullandıkça yumuşayıp kenarlara bulaşması diyebiliriz.

Burt's Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet

Ürünü ruj bazı olarak kullanabileceğiniz gibi, ruj yerine de kullanmanız mümkündür. Ruj sevmeyenler için bu rengi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Burt's Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet dudak nemlendirici

Yaz kış dudak bakımına özen gösterenler için tercih edilebilecek bir ürün olan Burts Beets Tinted Lip Balm yüzde yüze yakın doğal maddelerden üretilmiş bir ürün. Zaten parfümsüz olması da bunun en büyük kanıtı oluyor. Düzenli kullanıldığında dudak peelingi gibi uygulamalara gerek kalmayan bu ürünün içeriğinde dudağınıza iyi gelecek birçok besleyici yağ ve vitamin bulunmaktadır.

Burt's Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet yorumları

Eğer organik bir dudak balmı arıyorsanız ve dudaklarınızda doğal bir pembelik katmak istiyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

Burt’s Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet Fiyatı

Burt's Bees Tinted Lip Balm Sweet Violet

Fiyat olarak 40 TL civarında ama internette bir çok sitede çok daha uygun fiyatlara satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. (En son bir sitede 35 TL’ye görmüştüm araştırırsanız çok daha ucuza bulmanız tabi ki mümkün)

Diğer incelemelerimizi görmek ve yorumlarımızı görüntülemek için ürün inceleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir