Ürün İnceleme

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Merve Boluğur’lu reklamları ile sık sık karşılaştığımız Maybelline Color Sensational rujlar furyasına biz de katılalım dedik ve ürünü incelemeye aldık. Maybelline ürünlerini birçok Türk kadını severek kullanmakta.

Yıllardır uygun fiyatları, şık ambalajları ve sürekli yenilenen çeşitleri ile sevilen bir marka olan Maybelline  , Color Sensational Serisi ile son günlerde yine merak uyandırdı ve birçok kadın bu ürünü denemek için kozmetik marketlere koştu. Parlak rujlar grubunda olan bu seride 14 farklı renk bulunuyor.

Maybelline Color Sensational

Bu yazımda serinin, neredeyse herkese yakışacak bir tonu olan 745 numaralı Wooden Brown nude rujunu inceleyecek ve genel bilgi vermeye çalışacağım. Eğer bu seriden herhangi birini henüz denemediyseniz en azından ön bilgi olacaktır.

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj Yorumları

Maybelline Color Sensational 745 Wooden

Klasik Maybelline ambalajının içinde, şeffaf bir kapağı var. Ambalajını ben beğendim bence olması gerektiği gibi, ne eksik ne fazla. Color Sensational Serisi kokulu bir seri, yoğun bir meyve kokusuna sahip.

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj Serisi

Eğer kokulu rujları seviyorsanız kokusu çok hoşunuza gidecek, sevmiyorsanız da sanırım bu rujun tek sevmediğiniz özelliği olacak. Tabi bu durumdan rahatsızlık duyanlar için tercih edilmeyecek bir ürün.

Bal nektarı ile zenginleşen içeriği ile etkili bir nemlendirme de sağlıyor. Yapısı ise parlak rujlarda olduğu gibi kaygan ve pürüzsüz.

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj 745

Maybelline Color Sensational Wooden Brown nude serisinden olan ve herkese yakışabilecek olan bir renk. Kahverengi ve şeftalimsi bir ton olan bu rengi yaz aylarında sık sık kullanabilmek mümkün.

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj 745 duruşu

Hafif bir parlaklık veren bu renk, esmer tenliler için daha doğal bir etki yaratabilir. Yapış yapış bir his vermiyor ve mat bir ruj olmadığı için dudakların çizgilerine dolma gibi bir dezavantajı da yok.

Kalıcılığına gelirsek aslında pek iyi değil. Yaklaşık 2 saatte bir sürekli tazelemek gerekiyor. Bu açıdan kullanmak biraz meşakatli olabilir.

Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj fiyat

Ürünün fiyatını merak edenler için söyleyelim ürün 27 TL gibi bir fiyata satılıyor ama indirimler çok sık yapıldığı için kozmetik marketlerden veya internet üzerinden yarı fiyatına da almanız mümkün. Genelde 3 al 2 öde gibi kampanyalar oluyor. Eğer denk gelirseniz denemeden geçmeyin derim.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir