Ürün İnceleme

MAC Peaches Allık Yorumları ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Allık makyajın en önemli parçalarından biridir. Özellikle başarısız seçimler konusunda ikinci sırada yer alan allık seçimi yanlış yapıldığında leke gibi görünür ve istediğiniz sonuçları vermez. Allık seçiminin cildin rengine uyumlu olarak yapılması bu yüzden son derece önemlidir. Bunu belirlemek için kullanabileceğiniz en kolay yöntem ayaklarınızın altına ve topuklarınıza bakmaktır. Eğer böyle bir imkanınız yoksa yanaklarınıza bir çimdik atıp ne renk olduğunu öğrenebilirsiniz. Yaz ve kış aylarında bronzlaşan derinin etkisi ile farklı renkler kullananlar için bu renk gayet iyi bir seçim olabilir.

Bu yazımda koyu göz makyajınız için de rahatlıkla kullanabileceğiniz, şeftali tonu olan MAC Peaches allık yorumlarımdan bahsedeceğim.

mac peaches allık

İşte benim gözümden Mac Peaches allık incelemesi 🙂

MAC Peaches Allık Yorumları

Allık seçiminiz şeftali tonlarında ise MAC markasının peaches isimli allığı şeftali tonu arayanlar için mükemmel bir seçim olacak. Her gün allık kullanıyorsanız yaklaşık 5 ya da 6 ay rahat rahat dayanabilecek bir ürün. Ayrıca bu ürün yaz kış kullanabileceğiniz yapıdadır. Ürünü sürdüğünüzde yanaklarınızda çamur gibi bir görünüm oluşmuyor.

mac peaches allık ciltte duruşu

Dokusu çok şeffaf olmamasına rağmen, doğal bir renk veriyor. Yaz aylarında terleme artışı nedeniyle yok olan allıklardan sıkıldıysanız bu ürünü çantanızdan eksik etmeyeceksiniz.

mac peaches allık duruşu

Eğer porselen makyaj seviyorsanız bu allıkla yanaklarınızda çok doğal bir görüntü elde edebilirsiniz. Şeftali tonlu olup da lekeli bir görünüm sağlamayan nadir allıklardan olan bu ürünü, pembe allık sevenler de tercih edebilir. Sheertone allık çeşitlerinden olan bu ürün, gerçekten tercih edebileceğiniz en doğal ürünlerdendir. Birçok farklı renk seçeneği olan MAC allıklar her ten rengine uygun tonda bulunabilir.

mac peaches allık kullananlar

Özellikle kahve tonlarında makyaj yapıyorsanız kesinlikle bayılacağınız bir ürün olduğunu söylemek istiyorum. Kahve tonlarında makyaj ile (Aslında hemen hemen her ton ile aynı doğallığı veriyor) kullanıldığında çok daha doğal bir görüntüsü oluyor.

mac peaches allık yüzde duruşu

Ağır makyaj havası yaratmıyor. Kullandığınızda mutlaka birileri size kullandığınız allığın markasını soracaktır 🙂 Bu bile ürün ile ilgili yeterince açıklayıcı bir yorum bence.

MAC Peaches Allık Kalıcılığı Nasıl?

Mac Peaches allığın hep güzel yönlerinden bahsettik. Ne yazık ki hiç bir ürün mükemmel olamıyor. Bu ürünün de her üründe olduğu gibi eksi özellikleri mevcut. Bu allığında kalıcılık konusunda biraz sizi yoracağını ve tazelemek gerektiğini söylemem gerekiyor 🙁 Sabah allığı sürüp dışarı çıktığınızda akşama kadar bayağı azalmış oluyor. Bu yüzden öğleden sonra 3-4 gibi tekrar yenilemeniz gerekiyor.

MAC Peaches Allık Fiyatı

mac peaches allık incelemesi

MAC Peaches Allık fiyatı ise ortalama 75 TL’dir.  İnternette ürün ile ilgili diğer yorumları araştırdığınızda hemen hemen herkesin memnun kaldığı bir ürün olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden kesinlikle fiyatına değer bir ürün. MAC Peaches allık kullanmak için doğal kıl yapısı olan bir fırça tercih edebilirsiniz. Bu şekilde tek bir dokunuşla doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Mac allıkların birçok farklı renk tonu arasından ten renginize uygun olan rengi size en yakın MAC mağazasında deneyebilirsiniz.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir