Ürün İnceleme

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Yorumları ve İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj malzemeleri konusunda pek çok farklı ürün denemiş olabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin uzun süre kalıcı olması için, makyaj bazı kullanmanız ya da makyaj sabitleme spreyi ile makyajınızı sabitlemeniz şarttır. Aksi takdirde makyajınız bir kaç saat sonra akacak ya da bozularak ilk görünümünü kaybedecektir. Tabi aynı zamanda pudra ile sabitlediğiniz makyajınız donuk ve kalıp gibi duracağından, doğal bir ten dokusuna ve aradığınız görünüme kavuşamayacaksınız.

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Yorumları

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Kullanılır

İşte tamda bu sorun için üretilmiş olan NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi bu durumlarda imdadınıza yetişiyor 🙂 Cildinizin canlı ve parlak görünmesinin yanı sıra, göz ve dudak makyajınızın da daha canlı ve kalıcı görünmesini sağlayan NYX Glowly makyaj sabitleme spreyini çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Dudak makyajı için kullanıldığında etkisi harika. Hem rujunuzun kalıcı olmasını sağlıyor hem de ıslak ve seksi bir görünüm yaratıyor. Bu özelliğinden dolayı sadece dudak makyajı için bile alınabilecek bir ürün.

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü kuru ya da yağlı cilt tipine sahip olan herkes kullanabilir çünkü hem mat hem de parlak seçeneği mevcut. Ürünü sizin için inceledik, işte kullanırken dikkat etmeniz gerekenler;

  •  Öncelikle makyajınızı yapın ve kurumasını bekleyin. (Eğer cildiniz yağlı ise mat görünüm sağlayanını tercih edebilirsiniz.)
  •  Yüzünüzden 15 -20 cm uzaklıkta olan ürünü eşit bir şekilde tüm yüz ve dekolte bölgenize uygulayın. (Çok yakından sıkarsanız kötü bir görünüm olacağından dikkatli olmanız şart!)
  • Ürünü kullandıktan sonra çok az bir yapışkanlık hissi duyabilirsiniz bu da normaldir ve çok rahatsız etmez.
  •  Porselen etkisi istiyorsanız, allık fırçanıza bu ürünü sıkarak istediğiniz etkiyi sağlayabilirsiniz.
  • Eğer doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, hafif bir makyaj yaptıktan sonra uygulamalısınız.
  • Dudaklarınıza uyguladığınız taktirde ıslak ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Fiyatı

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi Fiyatı

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyinin fiyatı 39 TL civarında ve 60 ml. Günlük kullanırsanız yaklaşık 2.5 – 3 ay kadar dayanıyor.  Fiyatı bence çok uygun ve diğer makyaj sabitleyici ürünlere göre çok daha iyi bir ürün.

NYX Glowly Makyaj Sabitleme Spreyi ile ilgili söyleyebileceklerim bu kadar 🙂 Eğer sizin ekleyecekleriniz veya sorularınız varsa yorum yolu ile görüşünüzü iletebilirsiniz. Diğer incelemelerimizi görmek için ürün inceleme sayfamıza göz atmayı unutmayın.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir