Gelinlik Modelleri

Renkli Gelinlikler ve Modern Renkli Gelinlik Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Renkli gelinlikler arasında son dönemde en çok tercih edilen renk, pudra pembesi oldu. Beyaza daha yakın olması ve açık bir ton olmasıyla birçok gelin adayının tercih ettiği bu renk yine masumiyeti ve temizliği çağrıştırıyor. Son dönemin trend rengi olarak da kabul edilen pudra pembesi özellikle kabarık gelinlik modellerine çok yakışıyor.

pembe beyaz gelinlik

Daha stil sahibi görünmek isteyen ve davetlileri şaşırtmak isteyen gelin adayları için trend gelinlik renkleri arasında gri yer alıyor. Soft gri gelinlik modelleri, özellikle son dönem gelinlik markalarının koleksiyonlarında sıklıkla yer alıyor. Tarihi bir mekan ya da balo salonu gibi düğünler için bu renk oldukça lüks ve gösterişli bir hava yaratabilir.

yumuşak mavi gelinlik

Her ne kadar kına gecesine özgü bir renk olsa da, kırmızı gelinlik modelleri de düğünlere damga vuran bir diğer renk oldu. Kıpkırmızı bir gelinlik içerisinde salona girdiğinizde tüm gözler üzerinize çevrilebilir. Beyaz gelinlik klasiğini kırmak için oldukça iddialı bir renk olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca pastel renkli gelinliklerin bu sene çok popüler olacağını söylememe gerek yok sanırım 🙂

Renkli Gelinlik Modelleri

Yine bu yılın en trend rengi olarak kabul edilen bebe mavisi de renkli gelinlikler arasında en çok tercih edilen modeller arasına girmeyi başardı. Soft bir renk olmasının yanı sıra mavi sevdalısıysanız düğününüzde harika bir bebe mavisi gelinlik giyebilirsiniz. Renkli gelinlik modelleri arasında tercih edilen diğer renkler ise; sarı, yeşil ve mor. Tabi ki trendler sadece belirli bir renk üzerinden gitmiyor. Aşağıdaki renkli gelinlik modelleri ile ilgili önerilerimizi incelerseniz gözünüzde daha iyi canlandırabilirsiniz.

mor beyaz gelinlik

pastel gelinlik modelleri

 

pembe gelinlik

pembe renkli gelinlik modelleri

renkli gelinlik modelleri

Aşağıdaki mavi ve tonlarına sahip renkli gelinlik modellerini görmelisiniz.

renkli gelinlik

Eğer yeşil tonları hoşunuza gidiyorsa yumuşak ve açık bir tona sahip olan aşağıdaki gelinlik modelini beğenebilirsiniz.

yumuşak yeşil gelinlik

Açık mavi başka bir gelinlik daha 🙂 Bu tarz pastel renklere sahip gelinlikler bu sene gerçekten çok moda.

açık mavi gelinlik

Eğer biraz daha şık ve yaratıcı bir tasarım düşünüyorsanız ve beyaz renkten de vazgeçemiyorsanız aşağıdaki iki gelinliğe bayılacaksınız.

beyaz pembe gelinlik

altı renkli gelinlik

bej rengi gelinlik

Eğer desenli gelinlik arıyorsanız şimdi göreceğiniz iki gelinlik tam size göre. Çiçek desenli gelinlik modelleri benim en sevdiğim modellerden biri.

çiçek desenli gelinlik

çiçek desenli sade gelinlik

desenli gelinlik

gelinlik

kırmızı beyaz gelinlik

Diğer öneri ve örneklerimizi görmek için gelinlik modelleri kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir