Makyaj Teknikleri

Renkli French Manikür Nasıl Yapılır? Renkli French Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her yıl makyaj trendi, saç modelleri ve renkleri değişirken tırnaklarınız için kullandığınız ojeler için de yeni trendler ortaya çıkıyor. Son zamanların en moda tırnak stillerinden olan renkli french manikür, birden fazla renkten oluşan ojeler ile tırnaklarınıza french yapıp boyamayı gerektiriyor. Tırnakların kurtarıcısı olan french manikür, renkli ojeler ile birleşerek yeni bir tırnak modası oluşturdu. Kadınlar, bu tırnak modasını dilerseler kendileri uygulayabilirler dilerseler de manikür yaptırırken uygulatabilirler. Ancak birçok manikür malzemesinin mağazalarda da satılması artık manikürün evde yapımını da kolaylaştırdı. Renkli french manikür, farklı renkteki ojeler ile tırnaklarınızı hoş bir havaya sokarken, tüm gözleri de tırnaklarınıza çekiyor.

2016 renkli french manikür trendi

Ayrıca renk seçiminde tamamen özgürsünüz! İsterseniz kırmızı ile yeşili birleştirin, isterseniz de mor ile beyazı birleştirin… Dilediğiniz renk kombinasyonunu tırnaklarınıza özgürce uygulayabilirsiniz. Tüm tırnaklarınızı farklı renkte boyayabileceğiniz gibi bir tırnağınızı iki renge de boyayabilirsiniz.

renkli french manikür modeli

Açık ve parlak renklerden hoşlanan kadınlar, tırnaklarını bu renkler ile süsleyebilirken, mat ve pastel tonlardan hoşlanan kadınlar da bu renkleri tercih edebilir. Kombinlerinizi sınır tanımadan yapabilirsiniz. Her gün kıyafetinize, makyajınıza göre ayrı ayrı renkler kullanabilirsiniz.

Renkli French Manikür Nasıl Yapılır?

Bu renkli french manikürü evde uygulayabilmeniz için manikür hakkında birkaç ipucu vermek gerekirse;

– İster nude renklerde isterseniz başka renklerde oje kullanın, bu tercih size kalmış.
– Oje renklerinizi belirledikten sonra az olmak şartı ile tırnaklarınıza sırasıyla iki kat sürün ve iyice kuruması için lütfen bekleyin, iyice kurumadığı takdirde bu işlemin uygulanması da güç olacaktır.
– Tırnaklarınız kuruduktan sonra french için kullanılan bantlar ya da alternatif olarak kullanabileceğiniz küçük bir bant parçası yardımı ile tırnaklarınızın uçlarına, taşırmadan seçtiğiniz ikinci rengi de sürün.
– Manikürün tırnaklarınızda uzun süre kalmasını istiyorsanız iki kat şeffaf cila kullanabilirsiniz. Aynı şekilde cilanın kuruması için de beklemeniz gerekiyor.

Renkli French Manikür Modelleri

Aşağıdaki renkli French manikür modelleri ile ilgili örnekleri incelerseniz ne kadar şık durduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz 🙂
renkli french
renkli french manikür
renkli french manikür modelleri
french manikür
french manikür modelleri
frech manikür önerisi
Renkli French Manikür Nasıl Yapılır
Renkli French Modelleri
french modelleri
renkli french oje
renkli frech manikür oje
renkli frech manikür oje modelleri
yeşil sarı french manikür
rengarenk french manikür
gri sarı french manikür

Renkli french manikürü dilediğiniz zaman yapabildiğiniz gibi o gün ki kıyafetinize ve ruh halinize göre de kolaylıkla silip baştan yaratabilirsiniz. Gün sonunda tırnaklarınızdan çıkartmak da çok kolay! Renkli french manikürü denememeniz için hiçbir sebep yok!


4 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir