Ünlülerin saç modelleri

Nur Fettahoğlu Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

12 Kasım 1980 doğumlu güzel oyuncu, Aşk-ı Memnu isimli dizideki Peyker rolü ile çok beğenilmiş ve tanınmaya başlamıştır. Daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Mahidevran Sultan karakterini başarılı bir şekilde canlandırarak hayran kitlesini arttırmaya devam etmiştir. Güzelliği ve yeteneği ile bir çok kişinin hayranlıkla izlediği Nur Fettahoğlu ile ilgili pek bilinmeyen şey ise eskiden spikerlik yaptığıdır 🙂 Hayranları bunu okuyunca biraz şaşırabilir. Bu yazı da Nur Fettahoğlu’nun saç rengini ve saç modellerini inceleyerek size bilgi vereceğim.

Nur Fettahoğlu Saç Rengi Boya Numarası

nur fettahoğlu doğal saç rengi

Nur Fettahoğlu (Nam-ı diğer Peyker) tercihlerini genellikle doğallıktan yana kullanıyor ve abartıya kaçmıyor. Saç rengi seçiminde de hep doğal renkleri tercih eden güzel oyuncunun koyu kumral saç rengine sahip olmak için almanız gereken boya numarası Palette Deluxe’den 6.0 numaralı koyu kumral saç boyasıdır.

Nur Fettahoğlu Saç Modelleri

Nur Fettahoğlu’nun saç rengine nasıl ulaşacağınız ile ilgili bilgi verdiğime göre artık kullandığı saç modellerini paylaşabilirim. İşte Nur Fettahoğlu’nun en güzel saç modelleri!

nur fettahoğlu kakullü saçları nur fettahoğlu ombreli nur fettahoğlu saç kesimi

Nur Fettahoğlu kaküllü saç kesimi

nur fettahoğlu saç modeli nasıl nur fettahoğlu saç modeli nur fettahoğlu saç modelleri nur fettahoğlu saç rengi nur fettahoğlu saç nur fettahoğlu stili nur fettahoğlu şapkalı nur fettahoğlu düğün nur fettahoğlu nur fettahoğlu balyajlı saç modeli nur fettahoğlu dalgalı saç modeli nur fettahoğlu dalgalı saçları

Nur Fettahoğlu’nun saç rengi ve saç modelleri ile ilgili önerilerimiz bu kadar. Saç rengi ve modelini incelediğimiz tıklayın.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir