Saç renkleri

2017 Yılına Damgasını Vuran Trend: Nude Saçlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç rengi seçenekleri her geçen gün zenginleşirken kendi tenimize ve yüz tipimize uygun bir saç rengi seçmek de zorlaşıyor. Son zamanlarda hangi saç renklerinin trend olduğunu merak ediyorsanız sizin için harika bir haberimiz var. Kozmetikten moda dünyasında kadar sıçrayan bir trend olan nude trendi şimdilerde saç renklerinde de kendini gösteriyor. Ojelerden rujlara kadar birçok alanda gördüğümüz nude yani çıplak tonlar saçlarda da trend haline geldi. Nude saç rengi nasıl olur diye merak ediyorsanız daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Nude saç renklerinin asıl amacı doğal ve sade bir tarza sahip olmak. Saçlarınızın boya gibi görünmemesi için tercih edilebileceğiniz nude tonlar ile harika görünebilirsiniz.

Nude Saç Rengi Nedir?

Nude saç trendi, aslında doğal saç renklerine sahip olma amacı taşıyor. Sarı saç renklerine sahip olmak istiyor ancak yapay durmasını istemiyorsanız bu tonları tercih edebilirsiniz. Doğal ışıltılar ve yansımalar katarak saçlarınızın hiç olmadığı kadar natürel olmasını istiyorsanız nude tonlar tam da size göre demektir.

Nude saç trendi aslında ten renginizle tamamen uyumlu bir renk yaratmak anlamına geliyor. Bu trende en büyük örnek hiç kuşkusuz Beyonce oldu. Ten rengi ile birebir uyumlu saç rengi, nude trendinin başlangıcı sayılıyor. Siz de saçlarınızı sarı tonlarına boyamak istiyorsanız hem doğal görünüm hem de teninizle uyum için nude tonları tercih edebilirsiniz.

Nude saç renkleri, birçok tonun bir araya getirilmesi ile oluşturuluyor. Ten renginize en uygun tonu bulmak için profesyonel bir güzellik salonuna başvurabilirsiniz. Nude tonlar sıcak ve soğuk olmak üzere ikiye ayrılıyor. Sizin cilt alt tonunuza göre sıcak sarı ya da soğuk sarı tonlarını tercih edebilirsiniz.

Sarı saç çok popüler olsa da birçok kişi yanlış sarı tonunu tercih ederek kötü bir görünüme ulaşıyor. Sizi olduğunuzdan yaşlı veya yorgun gösterecek sarı tonları yerine teninizle tam uyumlu nude tonlar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem daha canlı hem de daha güzel görünebilirsiniz. Nude saç boyası için öncelikle cilt alt tonunuzu ve cilt renginizi tespit etmelisiniz.

İşte ilham alabileceğiniz harika nude saç rengi örnekleri..


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir