Saç Modelleri

Nilay Cafer’den sağlıklı saç sırları – Nilay Cafer saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Öncelikle bu yazıma uzun süredir sosyal medyada saçımla ilgili sorup da cevap bulamadığınız sorularla başlayacağım. Bildiğiniz gibi kadınların en çok vakit ayırdığı şey saçlarıdır. Sağlıklı saçlar için en önemli şey saç bakımıdır. Uzun ve yorucu set temposunda bile fırsat buldukça evde kolayca hazırlayabildiğim bakımım var. Hem pratik hem de sağlıklı.

• Eşit miktarda zeytinyağı ile portakal suyunu karıştırın ve bu karışımı ısıtın, saçlarınıza bu karışımı sürüp yarım saat bekletin ve sonrasında güzelce durulayın. Bu karışım saçlarınızın hem daha parlak olmasına hem de daha hızlı uzamasına yardımcı olacaktır.

nilay cafer saç modeli
Şimdi de sizlerle saç bakımı konusunda bildiğim küçük ama önemli ipuçları paylaşmak istiyorum.

• Saçlarınızın düzenli ve sağlıklı uzamasını istiyorsun sık sık kestirdin.

• Düzenli olarak UV korumalı saç serumlarını kullanmanızı öneririm.

• Saçlarınıza çok sık düğümler atmayın ve sıkı toplamayın, çünkü bunlar saç köklerini zayıflatır, dökülmelere ve kırılmalara yol açar..

•Ve tabi aynı zamanda duş alırken sıcak su kullanmamaya özen gösterin. Buda saç köklerinizi zayıflatır. Aynı zamanda profesyonel olarak aylık saç bakımlarımı da düzenli olarak yaptırmanız gereklidir.
nilay cafer saç bakımı

En çok tercih ettiğim ise saçı yumuşak tutan ve canlı gösteren keratin saç bakımı.Keratin saçı besleyen ve güçlendiren bir etken maddedir. Saç kırılmalarını önlediği gibi hızlı ve sağlıklı uzamasında büyük rolü vardır. Ancak Keratin seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler var. Her yerde orjinal olarak satılmıyor! Sahte keratine boşuna para verip saçlarınıza ve cebinize zarar vermemek için aldığınız yerin kaliteli ve orjinal ürün sattığından kesinlikle emin olmalısınız.

Nilay cafer saç modelleri

Saçımla ilgili sormak istediğiniz tüm soruları yorum yaparak bana iletebilirsiniz. Elimden geldiğince ve vakit bulduğumca yardımcı olmaya ve sorularınızı cevaplamaya çalışacağım. Ayrıca boş vakit buldukça saç modelleri ve saç bakımı ile ilgili kendi uyguladığım yöntemleri ve tecrübelerimi sizinle bu site üzerinden paylaşacağım.

Nilay cafer dalgalı uzun saç modeli

Sevgilerimle… NİLAY CAFER


25 Yorum var

         Yorum yapın

         E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir