Saç renkleri

Neon Saç Modası ve neon saç renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cesur kadınlardan bahsedeceğim bu yazımda. Cesur kadınlardan ve cesur renklerden. Gözlerimizi kapatıp kendimizi ve güzel oluşumuzu şöyle bir düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen şey neden saçlarımız? Çünkü bizi en iyi yansıtan unsurdur saçlarımız. Ve cesaretimizi,korkularımızı,tarzımızı ve farklılığımızı her zaman saçlarımız yansıtır. Durum böyle olunca neon saç renkleri derdimizi anlatmaya yetecek zannediyorum. Şimdi müsadenizle ben de neon saç renkleri ile ilgili birkaç fikir beyan edeceğim ve sizlere neon saç renkleri ile ilgili bilgiler vereceğim.
neon kırmızı saç renkleri
Saçlarınızı kahverengiye,kızıla,bakır tonlarına,siyaha, hatta sarıya bile gözünüz kapalı boyatabilirsiniz değil mi? Ancak neon renkler söz konusu olunca durum biraz değişiyor. Ve burada iş sizin cesaretinize kalıyor. Her tutkulu kadının saçlarına duyduğu aşk ile doğru orantılı olan bu cesaret sizde ne şekilde kendini gösterecek bakalım. Neon saç renklerinde istediğiniz tonu yakalayabilmek elbette ki fazlasıyla zor, ama sürekli boya istemediklerini de söylemekte fayda var. Galerimizde sizi cesaretlendirecek modeller ve renk önerileri bulabileceğinize eminim.

Neon Saç Renkleri

neon saç renkleri
Şimdi sıra geldi neon saç renkleri ile ilgili örnekler paylaşarak size bilgi vermeye. Öncelikle Neon turuncu saç renginden başlamak istiyorum.Devamında neon yeşil, neon pembe ve neon mavi saç renklerini örneklerle anlatacağım.

Neon Turuncu Saç rengi
Bakır renge yakınlığı ile fazla kafanızı yormayacaktır neon turuncu saç rengi. Çünkü birkaç ton koyulaştırarak kızıl-bakır bir saç rengi de elde edebilirsiniz. Cesaretinizi kaybettiğiniz anlardan bahsediyorum burada. Neon turuncu saç renginin beyaz tenli kadınlarımıza cuk oturduğunu söylemek istiyorum. Zaten konu neon saç rengi olunca işin ucu yine beyaz ve açık renk tene sahip kadınlara dokunuyor. Neon turuncuyu gri tonlarla da kullanma şansına sahipsiniz. Böylelikle daha kapalı ve yoğun olmayan bir renk elde edersiniz. Üstelik neon turuncu saç rengini tüm saçınıza uygulamak dışında aralara atmak suretiyle veya ombre şeklinde de kullanabilirsiniz. Seçim, nasıl görünmek istediğinize kalmış. Dilerseniz sitemizdeki neon turuncu saç renkleri ile ilgili görsellerimize bir göz atalım.
Neon turuncu saç renkleri
Neon turuncu uzun saç örgü
Neon turuncu saç modelleri
Neon turuncu saç rengi
Neon kızıl saç rengi
Neon turuncu saç
Orta boy neon turuncu saç modeli

Neon Yeşil Saç Rengi
Fazla iddialı bir renk olduğunu söylemeye gerek yok zannediyorum. Ama ben yine de bunu söylemek istiyorum. Evet fazla cesur ve iddialı, havalı bir renk. Özellikle lob saç şekli ile büyük uyum içinde olan neon yeşil saç rengi hepimizin tercih edebileceği müthiş bir renk. Lob saç şekline sahipseniz ve siz de cesur kadınlardansanız gelin yeşili deneyelim derim. Pixie saç kesiminde de kendini çok güzel gösteren neon yeşil saç rengi, 2015 saç modasının bel kemiklerinden oldu. Tabi ki 2016’da da bu trendi koruyacağını düşündüğüm için sizlere spoiler vermekten kaçınmıyorum. Yeşili sevin, saçları koruyun (:
Neon yeşil saç renkleri
Neon yeşil saç rengi
Neon yeşil saç
Neon yeşil saç modelleri

Neon Pembe Saç Rengi
Pembe dedik mi akan sular durur değil mi hanımlar? Ben de tam böyle düşünüyordum. Konuya başlarken, neon saç rengi dediğimde aklıma gelen ilk görsel neon pembe saç rengi idi. Pembeyi hepimiz severiz, -saçlarımızda değil ama- dediğinizi mi duyuyorum? Evet saçlarımızda dahi. Renkler, bizi yansıtan en kolay ve ucuz yolla sahip olduğumuz şeylerdir. Eh biz de renklerin büyüsünü neden kendi üzerimizde kullanmayalım öyleyse? Neon pembe saç rengini uzun saçlara çok yakıştırıyorum ve beyaz tenliyseniz hiç durmayın diyorum. Yalnız şuna da dikkat etmekte fayda var ki neon pembe uygulaması diğerlerine oranla biraz daha zor bir renk ve saçlarınızı kaybetmeden bunu gerçekleştirmeliyiz. Bunun için, boyama işleminden sonra saçlarımıza olduğundan daha fazla önem verip günlük bakımını aksatmamalıyız.
Neon pembe saç renkleri
Neon pembe saç modelleri
Neon pembe saç
Neon pembe saç rengi
Neon pembe saç modeli
Neon pembe saç renkleri ve modeli

Neon Mavi Saç rengi
Geldik benim en ama en sevdiğim ve sizlere cesaret verirken kendim asla cesaret edemediğim o malum saç rengine; neon mavi. Mavi öyle bir renk ki içerisinde tüm duyguları barındırabilecek bir kapasiteye sahip. Duygular, renkler aracılığıyla ifade edilir ve biz kadınlar da bunu bildiğimiz için denemeye değer ne varsa denemeliyiz. Neon mavi saç rengi, her kadının en az bir kere ‘acaba?’ diye kendini sorgulatan bir renktir. Evet cesur kadınlardan söz açılmışken burada bahsetmemiz gereken renk mavi renk bence. Mavi, marjinal ve tutkulu kadınların rengidir. Bu marjinal ve tutkulu kadın neden siz olmayasınız? Evet içinizdeki bu tutkulu kadını neon mavi renk ile dışarı çıkarabilir, onu özgür bırakabilirsiniz. Neon mavi saç rengi, buğday tende ve beyaz tende mükemmellik seviyesinde kendini gösterir. Esmer bir bayansanız ve mavi neon saç rengini kullanmak istiyorsanız bunu da makyaj hileleri ile halledebilirsiniz. Tabii her neon renk gibi neon mavi saç rengini de tutturması,istenilen rengi elde etmek bir hayli zor. Burada yapmanız gereken mavi rengin hangi tonunu yakalamak istediğiniz ve onu tutturmaya çalışmanız.

Neon mavi saç rengi
Neon mavi saç
Neon mavi saç renkleri
Neon mavi saç modelleri
Dalgalı Neon mavi saç modeli
Kahküllü uzun Neon mavi saç modeli

Mavinin her tonu mükemmel evet hanımlar, ama öncelikle sizin kendinizi hangi tonda dorukta hissettiğiniz önemli. Neon mavi saç rengi siyah renk ile de müthiş uyum içerisinde olacaktır, fazla iddiaya girmeden cesur ve stil sahibi görünmek istiyorsanız neon mavi-siyah saç rengi tonlarını deneyebilirsiniz. Bunun dışında neon mavi saç rengini gri tonlarıyla da kullanabilirsiniz ki bence gri ile mavi en çok yakışan renkler arasında. Şahsen ikisi de benim en çok sevdiğim renklerdir. Geri kalan neon renklerde olduğu gibi mavi neon saç renginde de saç bakımınız çok önemli. Boyama işleminden sonra saçlarınıza iki kat özen göstermelisiniz ve hak ettiği ilgiyi saçlarınızdan esirgememelisiniz.Saçınız için neon saç rengi seçerken, buna uygun bir model bulmaya da özen göstermelisiniz. Bu yüzden saç renginizi değiştirmeden önce saç modelleri ile ilgili biraz araştırma yapsanız fena olmaz.Renkler hep yanınızda olsun…Hoşçakalın


4 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir