Gelin Çiçeği Modelleri

Mor Gelin Çiçeği Modelleri – 2016 Mor Gelin Buketleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Düğün hazırlığı yaparken gelinlik seçme ve düğün mekanını ayarlama aşamasını geçtiyseniz artık yavaş yavaş küçük detayları da halletmeniz gerekiyor. Her ne kadar küçük bir detay olarak görülse de önemli olan gelin buketi seçimi de gelinlik seçiminden hemen sonra geliyor. Düğün temasını ve gelinliğinizin modelini belirledikten sonra gelin buketinize de karar verebilirsiniz. Kır düğünü, balo salonu düğünü ya da kumsal düğünü için farklı modellerde buketler kullanılır. Eğer gelin buketi konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa son dönemde popüler olan mor gelin buketlerine göz atmalısınız.

2016 mor gelin çiçeği trendleri

Mor Gelin Çiçeği Modelleri

mor gelin buketi modeli

Son zamanlarda oldukça trend hale gelen mor gelin buketi, beyaz ve pembe gelin buketlerine harika bir alternatif. Hem farklılık, hem asalet hem de şıklık arayan gelin adayları için oldukça ideal bir seçenek olan mor gelin buketi, birçok farklı çiçekle yapılabiliyor.

mor gelin çiçeği

Mor rengi, asaleti, lüksü ve ihtişamı çağrıştırdığı için gösterişli bir düğün için oldukça uygundur. Mor rengi beyaz, pembe, yeşil ve lila renkleri ile uyumluluk gösterir. Gelin buketi içerisinde bu renkleri bir arada kullanabilirsiniz.

mor gelin buketi örnekleri

Mor bir gelin buketi oluşturmak için kullanılabilecek en güzel çiçekler mor leylak, petunya, lavanta ve mor güldür. Mor renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı kır çiçeklerinden oluşan bir buket ile kır düğününe harika bir şekilde uyum gösterebilirsiniz.

mor gelin çiçeği örnekleri

Gelinliğin bel kısmında mor bir kemer, mor bir ayakkabı ya da mor bir makyaj tercih ederek gelin buketinizle uyumlu bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mor çiçekler araba süslemesi ve mekan süslemesi için de oldukça uygundur. İhtişamlı görünümünü, yeşil dallar ve lila çiçeklerle birlikte kır ya da kumsal düğününe de adapte edebilirsiniz.

mor gelin buketi önerileri

Mor rengi anlamı bakımından buketinize taşımak istiyorsanız güllerden yardım alabilirsiniz. Çünkü mor gül, cazibenin ve ilk görüşte aşkın simgesidir. Mor renkteki gülleri beyaz ve pembe güllerle birlikte karıştırarak şık bir buket elde edebilirsiniz. Ya da tamamen mordan oluşan bir buket ile harika görünebilirsiniz.

mor gelin çiçeği tasarımları

Mor rengin asaleti ve lüksü temsil ettiğini söylemiştik. Mor çiçeklerden oluşan buketinizin sap kısmını ve diğer bölgelerini inci boncuk ya da pırıltılı süslerle destekleyerek çok daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

Mor Gelin Buketi Modelleri

Aşağıdaki diğer mor gelin buketi modellerini incelemeyi unutmayın!

mor gelin buketi

mor gelin çiçeği modelleri
mor gelin buketi modelleri
mor gelin buketi trendleri
2016 mor gelin buketi modelleri
mor renk gelin çiçeği tasarımı
mor gelin çiçeği tasarımı
mor gelin çiçeği tasarımları


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir