Ürün İnceleme

Pişman Olmayacağınız En İyi 8 Misel Su Önerisi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cilt güzelliği yalnızca makyaj ile değil cilt temizliği ile elde edilir. Cildinizdeki kusurları en kapatıcı fondötenlerle kapatmaya çalışmak yerine öncelikle cildinizin doğal güzelliğini sağlamanızda fayda var. Cildiniz ne kadar pürüzsüz ve sağlıklı olursa yaptığınız makyaj da o kadar güzel görünür. Son zamanlarda yatmadan önce makyajı temizleme konusu çok daha fazla önemseniyor. Bu açıdan üretilen birçok jel, sünger, köpük gibi ürünlerin arasından en popüler olanı hiç kuşkusuz misel (micellar) sular oldu.

Çok Seveceğiniz 8 Misel Su Önerisi

Hem göz hem de yüz makyajını rahatlıklar temizlemenize olanak sağlayan misel sular konusunda farklı öneriler almaya ne dersiniz? İşte şimdiye kadar çıkmış en iyi 8 misel su!

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier markası, cilt temizleme konusunda oldukça başarılı ürünlere sahip. Misel suyu da tıpkı diğer ürünleri gibi başarılı. Uygun fiyatlı oluşuyla da birçok kişinin favorisi olmuş durumda. Suyun içeriğinde bulunan misel tanecikleri makyajın ve yüzdeki yağın tamamen temizlenmesini sağlıyor. Yalnızca makyajı temizlemiyor aynı zamanda tıkalı gözenekleri de açıyor. Hassas ciltler için de uygun olan ve ciltte yumuşak bir his bırakan Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 17 TL.

Avene Cleanance Eau Micellaire Makyaj Temizleme Suyu

Makyajınızı yaparken genellikle suya dayanıklı malzemeler kullanıyorsanız bu temizleme suyu makyajınızı yüzünüzden kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Temizlik sonrası ciltte kalıntı ya da yağlı bir his bırakmaması bu misel suyun e büyük artılarından biri. Pamuk kullanarak cildinizi hırpalamadan kolaylıkla makyajınızı temizleyebilirsiniz. Özellikle cildiniz karma ve yağlıysa, sivilce oluşumuna müsaitse bu misel su yağ dengesini de düzenler. Avene Cleanance Eau Micellaire Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 50 TL.

Bioderma H2O Makyaj Temizleme Suyu

Çok konuşulan bu misel suyun en önemli özelliği içerisinde cilde esneklik katan maddeler barındırması. Aynı zamanda salatalık özü ve nemlendirici de bu temizleme suyunu cilt için harika kılıyor. Alerjik ya da hassas bir cilt tipine sahipseniz bu ürün sizin için uygun olabilir. Cildinizi nemlendiriyor ama kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. Bioderma H2O Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 44 TL.

Nuxe Demaquillante Micellaire Makyaj Temizleme Suyu

İçeriğinde bulunan beyaz gül özü, hem cildinizi derinlemesine temizler hem de nemlendirir. Eğer makyaj sonrası cildinizin gerilmesini istemiyorsanız bu tarz nemlendirici içerikli misel suları kullanabilirsiniz. Mis gibi gül kokusuna sahip olmasının yanı sıra hassas ciltleri de yatıştıran bir içeriği var. Nuxe Demaquillante Micellaire Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 65 TL.

Vichy Purete Thermale Misel Solüsyon Makyaj Temizleme Suyu

Cildinizi temizlerken aynı zamanda ferahlatan bu misel su, cildi derinlemesine temizlemeyi vaat ediyor. Cildi temizlemenin yanı sıra rahatlatan ve cildi yatıştıran bir içeriğe sahip. Hassas ciltlerde kesinlikle yanma ya da tahriş yaratmak. Vichy Purete Thermale Misel Solüsyon Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 42 TL.

Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu

İçeriğinde bulunan üzüm çekirdeği yağı ve dexpanthenol ile cildi derinlemesine temizleyen bu misel su de en popüler ürünlerden biri. Cildi temizlerken aynı zamanda bakım yapması da bu ürünün sevilmesini sağlıyor. Eğer kuruluk, gerginlik, kızarma gibi sorunlarınız varsa cildinizi en hassas şekilde temizlemek için bu misel suyu deneyebilirsiniz. Bu ürünün en büyük artıları parfüm ve paraben içermemesi ve uygun fiyatlı olması. Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 18 TL.

Caudalie Micellar Makyaj Temizleme Suyu

İçeriğinde sabun ve hipoalerjenik bulundurmaması bu misel suyun en iyi özelliklerinden biri. Cildinizi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Sabah ve akşam kullanabilemye olanak veren Caudalie Micellar Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 36 TL.

La Roche Posay Solution Micellaire Physiologique Makyaj Temizleme Suyu

Yüz, dudak ve en önemlisi de göz makyajı için en iyi misel sulardan biri. İçeriğinde boyar madde, alkol ve sabun olmaması cildin sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Cildinizdeki nem dengesini sağlar ve aynı zamanda cildinizin kadifemsi bir yumuşaklığa sahip olmasını sağlar. La Roche Posay Solution Micellaire Physiologique Makyaj Temizleme Suyu fiyatı 39 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir