Ürün İnceleme

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hızla yükselişe geçen likit rujlar, farklı markaların çıkardığı koleksiyonlarla popülerliğine devam ediyor. Siz de likit ruj rüzgarına kapıldıysanız her yeni çıkan likit ruj koleksiyonunu da merak ediyorsunuz demektir. Kurutma yapmayan, harika renklere sahip olan likit rujlar arıyorsanız 2017 baharında çıkarılan L’Oréal Paris Infallible Lip Paint likit ruj serisine göz atmanızda fayda var. Birbirinden güzel tonlara sahip bu ruj serisini yakından incelemeye ne dersiniz?

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint Özellikleri

  • Yoğun pigmentrasyona sahip.
  • Fırçası özel tasarım.
  • Gloss formunda.
  • 14 farklı renge sahip.
  • Seride mat ve parlak bitişli rujlar mevcut.
  • Dudakları nemlendiriyor ve kurutmuyor.
  • 8 saat kalıcılık.
  • Şekilli sürmeye olanak veren fırça şekli.

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint Yorumları

Likit mat rujlara göre farklı yönü gloss olması olan bu rujlar, en az likit rujlar kadar yoğun renkler içeriyor. Gloss formunda olduğu için renk vermeyeceğini düşünüyorsanız kesinlikle yoğun bir pigmentli yapıya sahip. Renkli tek kat katta dudağınızda görebiliyorsunuz. Kalın bir yapısı olması da opaklık sağlıyor. Hem mat hem de parlak bitişli rujlar olması da artısı. Kırmızı, pembe, nude ve mor tonlarını bulabileceğiniz bir seri.

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint ruj renkleri/kodları

Seride hem mat hem parlak bitişli hem de bu kadar renk seçeneğinin olması muazzam. Mat nude isteyenler için 201 Hollywood Beige en iyilerinden biri. Parlak bitişli nude isteyenler ise 101 Gone With The Nude ya da 102 Pink Lady deneyebilir.

Nude tonların yanı sıra özel günlerde tercih edebileceğiniz şeker pembesi ve mor tonları da bulunuyor. 202 Kink Pink ve 103 Fuchsia Wars renkleri hem çok canlı hem de pigmentli. Turuncumsu bir kahverengi arayanlar için 101 Gone With The Nude en ideal tonlardan biri.

Gelelim sürüş özelliklerine. Bu ruj serisinin fırçaları çok konuşuluyor. Yatay bir şekilde tasarlanmış fırçası sürmeyi kolaylaştırmasının yanı sıra dudaklarınıza istediğiniz şekli vermenize de olanak sağlıyor. Dudak kalemi uygulamadan bile kolaylıkla kusursuz bir şekilde sürebilirsiniz. Ayrıca tek katta ruju dudaklarınıza tamamen yayabilirsiniz. Eğer rujların yapısı kadar fırçaya da önem veriyorsanız kesinlikle harika bir seçenek.

Rujların yapısı ise pigmentli olmasının yanı sıra hem yumuşak hem de kalıcı. Dağılmaması, dudakları kurutmaması ve en önemlisi de saatler boyu kalıcı olması bu rujları harika kılıyor. Su geçirmez olduğu için de gün içinde yemek yedikten sonra bile dudaklarınızda kalıyor. Elbette mat olanlar çok daha kalıcı. Parlak bitişli olanlar gün içinde tazeleme gerektirebilir.

Eğer mat rujların dudaklarınızda kalıp gibi durmasından rahatsız oluyorsanız parlak bitişli olanlar sizin için ideal. Çünkü parlak rujlar dudaklarınızı nemlendiriyor, dolgun gösteriyor ve harika bir şekilde parlaklık veriyor. Parlaklığı fazla gelirse bir mendil ile parlaklığını azaltabilirsiniz.

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint Fiyatı

L’Oréal Paris Infallible Lip Paint serisi fiyatları 26-35 TL arasında değişebiliyor. Fiyat performans açısından son derece ideal olduğunu söylemek mümkün. Eğer uygun fiyatlı likit ruj arıyorsanız bu serideki birçok rengi deneyebilirsiniz. L’Oréal Paris Infallible Lip Paint rujları Rossman, Gratis ya da Watsons gibi mağazalarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir