Ürün İnceleme

Maybelline Master Blush Allık Paleti İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kusursuz makyajın sırrı, doğru malzemeleri doğru şekilde kullanmayı gerektirir. Makyajda kullanılması şart olmayan ya da olmazsa olmaz malzemeler vardır. Kullanılmadığı zaman makyajın eksik göründüğü malzemelerden biri ise hiç kuşkusuz allıktır. İster ağır ister hafif makyaj yapın bir allık dokunuşu ile makyajınızı harika bir şekilde tamamlamış olursunuz. Son noktayı allık ile vuranlardansanız sizin için harika bir haberimiz var. Maybelline markasının çıkarmış olduğu allık paleti son zamanlarda çok konuşuldu. Eğer siz de farklı renklerde allıkları yanınızda taşımanıza olanak verecek bir allık paleti arayışı içindeyseniz bu ürüne bir şans verin. İşte hazırladığım Maybelline Master Blush Allık Paleti incelemesi.

Maybelline Master Blush Allık Paleti Özellikleri

  • Toz yapıya sahip 4 adet ürün içeriyor.
  • Yoğun pigmentli bir ürün.
  • Hem allıklar hem de highligter oldukça kalıcı.
  • Allıklar hafif parıltı içeriyor.
  • Üründe 4 farklı ton yer alıyor.
  • Highlighter altın yansımalar içeriyor.

Maybelline Master Blush Allık Paleti Yorumları

Siz de sağlıklı ve güzel görünmek için allıların şart olduğunu savunuyorsanız bu ürüne bayılabilirsiniz. Farklı tonları barındırsa da genel olarak yüzünüze canlılık katacak renkleri içeriyor. Kimi zaman pembe, kimi zaman vişneçürüğü kimi zaman ise şeftali tonlarında allık sürmek istiyor ve makyaj çantanız da birden fazla allık taşımak istemiyorsanız bu palet tam da size göre. Bu çok kullanılan renkleri içeren palet, içinde bir de highlighter bulundurması ile son derece kullanışlı. Özellikle seyahatler için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Birden fazla ürün almak yerine tek paletle işinizi halledebilirsiniz.

Harika renklerin bir araya geldiği bu paletin en önemli özelliklerinden biri yüksek pigmentli oluşları. Fırça ile tek uygulamada harika bir sonuç alabilirsiniz. Birkaç kez uygulamak isterseniz de kesinlikle topaklanma yaratmıyor. Özellikle highlighterı birkaç kat uygulayabilirsiniz. Toz yapıda olmaları da birkaç kat uygulamaya olanak veriyor. Ancak fırçayla ani hareketler yaparsanız tozutma ihtimali çok yüksek. Bunun yerine hafifçe çizgilerin gidiş yönüne doğru fırçanızı sürerek ürünü almanızda fayda var.

Toz ürünlerin gün içinde uçup gitmesi sorununu herkes bilir. Bu ürün de toz olduğu için hafif bir uçma söz konusu ancak yine de gün sonunda yanağınızdaki renklerin kaybolmadığını görebilirsiniz. Özellikle en koyu renk olan vişneçürüğü tonu en yoğun pigmente sahip olan renk. Bu renk gün içinde çok daha kalıcı olacaktır. Mat olmasalar da yoğun bir parlalığa da sahip değiller. Çok ufak parıltılar içeriyor ve yanağa sürüldüğünde kesinlikle simli bir görünüm yaratmıyor. Highlighter da aynı şekilde içinde altın yansımalar içerse de simli değil. Highligterı birkaç kat sürdüğünüzde en pahalı aydınlatıcılarda aldığınız sonucu alabilirsiniz.

Maybelline Master Blush Allık Paleti Fiyatı

Bu allık paletini birçok kozmetik mağazasında ve online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Maybelline Master Blush Allık Paleti fiyatı 45-50 TL arasında değişiyor. Ürün gramajının fazla olması ve iyi sonuç vermesi bu fiyatı hak ettiğini gösteriyor.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir