Ürün İnceleme

Son Zamanlarda Piyasaya Sürülen En İyi 5 Yeni Maskara

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bir makyajı kusursuz yapan en önemli malzeme hiç kuşkusuz maskaradır. Göz makyajınızı ne kadar mükemmel yaparsanız yapın maskaranız kötüyse kusursuz bir görünüme ulaşamazsınız. Maskara seçimi mutlaka kendi kirpik tipinize ve istediğiniz sonuçlara göre değişiklik gösterir. Örneğin kirpikleriniz uzunsa ve bir maskaradan istediğinizi dolgunluksa buna uygun fırçalar tercih etmelisiniz.

Yeni Çıkan En İyi 5 Maskara

Son zamanlarda birçok marka farklı vaatler veren maskaraları piyasaya sürdü. Yeni çıkan en iyi 5 maskarayı yakından incelemeye ne dersiniz?

L’Oréal Miss Baby Roll Maskara

Son zamanların en konuşulan maskaralarından biri olan L’Oréal Miss Baby Roll Maskara uzun ve dolgun kirpikler için harika bir seçim. Kirpikleri kıvrımlı göstermesi ise ne büyük artısı. Kıvırmasının yanı sıra gün boyunca da sabit kalmasını sağlıyor. Bu maskaranın en önemli özelliklerinden biri ise dolgunluk ve uzunluk verirken doğal görünümünü koruyor olması. Ayrıca 2 farklı renk seçeneği de mevcut. Kirpikleri tek tek ayıran, fırçasıyla kolay sürülen, gün boyu kalıcı olan ve en önemlisi de suya dayanıklı bir maskara arıyorsanız harika bir maskara olduğunu söyleyebilirsiniz. Bu kirpikleri dipten uca kadar muazzam bir şekilde kıvıran maskarayı birçok kozmetik mağazasında bulabilirsiniz. L’Oréal Miss Baby Roll Maskara fiyatı ise 44,99 TL.

Lancome Monsieur Big Maskara

Lancome markasının maskaralardaki başarısını bilmeyen yoktur. Yeni çıkarmış olduğu Lancome Monsieur Big Maskara da birçok kişinin favorisi olacak. Simsiyah kirpikler istiyorsanız kesinlikle bu maskarayı denemelisiniz. Yoğun pigmentli olması, kirpikleri dolgun ve kalın göstermesi ve en önemlisi de yumuşak bir şekilde sürülmesi bu maskaranın en güzel özelliklerinden. Kirpikleri tek tek ayıran, kıvıran, kaç kat sürerseniz sürün topaklanma yaratmayan ve 24 saat boyunca da kirpiklerinizin kıvrık kalmasını sağlayan bu maskara, makyaj çantanızın olmazsa olmazı olabilir. Lancome Monsieur Big Maskara fiyatı 99 TL.

Shiseido Full Lash Multi-Dimension

Fırça konusunda farklılık yapan Shiseido markası, kirpikleri muazzam bir şekilde kıvırmayı vaat ediyor. Shiseido Full Lash Multi-Dimension maskaranın en önemli özelliği fırçasının 360 derece dönebiliyor olması. Esnek fırçası ile en kısa kirpikleri bile muazzam şekilde kıvırmak mümkün. Kıvrımlı, dolgun ve uzun kirpikler elde etmek istiyorsanız bu maskara bu istekleri karşılayabileceğini vaat ediyor. Fırçasının özelliğinin yanı sıra yapısı da son derece yumuşak ve hafif. Yani kirpikleriniz takma kirpik gibi görünürken kesinlikle ağırlık yapmıyor. Kahverengi ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği de mevcut. Shiseido Full Lash Multi-Dimension fiyatı 129 TL

Flormar Precious Curl Maskara

Eğik uçlu fırçalar genellikle ekstra kıvrım verir. Flormar Precious Curl Maskara da tam olarak bu vaadini gerçekleştiriyor. Kirpiklerinizin kıvrık ve hacimli görünmesini istiyorsanız bu maskarayı deneyebilirsiniz. Fırçasının yanı sıra formülü de kirpiklerinizin gün boyu simsiyah ve hacimli görünmesini sağlar. Uygun fiyatlı maskara arayışındaysanız ve kesinlikle iyi bir sonuç almak istiyorsanız son çıkan maskaralar arasında deneyebileceğiniz en iyi maskaralardan biri. Flormar Precious Curl Maskara fiyatı 34,99 TL

Wet n wild Lash Renegade Maskara

Fırçası ile büyük bir yenilik yapan Wet n wild markası maskara bağımlılarını çok mutlu etti. Çoklu fırça yapısı tasarlayan marka, hacimli kirpikler vaat ediyor. Hem kıvrık, hem dolgun, hem hacimli hem de simsiyah kirpikler elde etmek için siz de bu maskarayı deneyebilirsiniz. Göz makyajınızı tamamlamak için tam olarak takma kirpik etkisi istiyorsanız bu maskara bu vaatlerini yerine getiriyor. Plastik fırçası kirpiklere dolgunluk veriyor ve ucundaki top kısmı ise hem alt kirpiklerinizi hem de kısa kirpiklerinizi muazzam şekilde boyamanızı sağlıyor. Flormar Precious Curl Maskara fiyatı 34,90 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir