Ürün İnceleme

Lancome Monsieur Big Maskara İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Göz makyajını ön plana çıkaran en önemli şey maskaradır. Yalnızca makyajı tamamlamak için değil bakışlarınızı etkileyici hale getirmek için de kirpiklerinizi belirginleştirmeniz gerekir. Kirpikleriniz seyrek de olsa gür de olsa maskara ile olduğundan çok daha güzel görünebilir. Eğer sizin de favori makyaj malzemeniz maskara ise yeni çıkan farklı maskaraları da yakından takip ediyorsunuz demektir. Maskara konusunda oldukça başarılı markalardan biri olan Lancome, çıkardığı yeni maskaralarla yine kendine hayran bırakıyor. O halde son zamanlarda çok konuşulan Lancome Monsieur Big Maskara ve detaylarına yakından bakmaya ne dersiniz?

Lancome Monsieur Big Maskara Özellikleri

  • 24 saat kalıcılık.
  • Suya dayanıklı.
  • Topaklanma yapmıyor.
  • Geniş ve kıl fırçaya sahip.
  • Pigmentli yapısıyla ilk sürüşte simsiyah sonuç
  • Hacimli ve uzun kirpikler
  • Takma kirpik etkisi.
  • Topaklanma ve dökülme yapmıyor.

Lancome Monsieur Big Maskara Yorumları

Lancome markasının maskara konusundaki başarısına göre değerlendirmek gerekirse bu maskarada da aynı başarıyı sürdürdüğünü söylemek mümkün. Bu maskaranın vaat ettikleri hacimli, uzun, dolgun ve simsiyah kirpikler. Eğer birkaç kat maskara sürmekten hoşlanmıyorsanız ve tek katta iyi bir sonuç almak istiyorsanız bu maskarayı deneyebilirsiniz. Kirpiklerinizde hacimli, uzun ve en önemlisi de dramatik bir görünüm istiyorsanız da bu maskara istediklerinizi verebilir. Hemen her maskara bu vaatleri verse de çok azı vaatlerini gerçekleştirebiliyor. Lancome Monsieur Big Maskara takma kirpik takmışçasına hacimli kirpikler elde etmek için ideal.

Hacim veren maskaraların birçoğunda topaklanma problemi yaşanır. Daha dolgun kirpikler elde etmek için ikinci katı sürdüğünüzde genellikle topak topak bir görüntü oluşur. İşte bu maskaranın en güzel yanı da topaklanma yapmaması. Maskara yapısı bu açıdan oldukça ideal. Yapısının yanı sıra fırçası da kirpikleri kavrama açısından kullanışlı. Sık bir fırçası olması en kısa kirpikleri bile güzelce tarama imkanı veriyor. Kirpikleri tek tek ayırması, topaklanma yapmaması ve dolgunlaştırması bu maskarayı şimdiden ideal yapıyor. Tüm bu artılarının yanı sıra bir de suya dayanıklı olması bu maskaranın birçok kişinin favorisi olmasının nedenini açıklıyor.

Kirpikleri harika bir şekilde kıvırıp dolgunlaştırmasının yanı sıra kirpiklerinizin gün boyu o şekilde kalmasını sağlıyor. Bu da waterproof yani suya dayanıklı olmasından kaynaklanıyor. Gün içinde gözaltlarınıza dökülme ya da akma yapmıyor. Bu da gün boyu makyaj tazeleme imkanı olmayanlar için kesinlikle büyük bir özellik. Hacim veren birçok maskara genellikle günün sonlarına doğru dökülme yapar. Bu maskaranın yapısı oldukça yumuşak olduğu için böyle bir sorun yaşanmıyor. Suya dayanıklı olsa da yağ içerikli göz temizleme ürünleriyle kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Kirpiklerinizi hırpalamanıza gerek kalmadan kolayca çıktığını söylemek mümkün.

Lancome Monsieur Big Maskara Fiyatı

Bu maskarayı Sephora, Sevil gibi mağazaların Lancome standlarında bulabilirsiniz.

Lancome Monsieur Big maskara fiyatı ise 99 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir