Ürün İnceleme

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Konsantre Nemlendirici İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cilt güzelliğine sahip olmak için cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmanız gerekir. Cildinizi beslemediğiniz zaman lekelenmeler, sivilce ve akneler, tıkalı gözenekler gibi birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Cilt bakımının çeşitli aşamaları vardır. Temizleme, arındırma, sıkılaştırma, nemlendirme gibi aşamalarla birlikte cildinizin hiç olmadığı kadar canlı görünür. Bu aşamalar arasında nemlendirme en önemlisidir. Birçok kişi yalnızca kuru cilt tipinin nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunu düşünse de aslında yağlı ciltler bile nemlendirilmelidir. Çünkü cildin sıkı, parlak ve canlı görünmesi için nemlendirici kullanmak gerekir. İşte bu aşamayı en iyi şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir nemlendirici inceleyeceğiz. Cilt bakımı konusunda başarılı markalardan biri olan Clinique markasının konstanre nemlendiricisine yakından bakmaya ne dersiniz?

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Konstantre Nemlendirici Özellikleri

 • Bütün cilt tipleri için uygundur.
 • Su bazlı jel nemlendirici.
 • 24 saat boyunca nemlendirir.
 • Erken yaşlanma belirtilerini engeller.
 • Kuru ciltlerin nem ihtiyacını tamamen giderir.
 • Antioksidan içerir.
 • Cilde parlaklık katar.
 • Günlük kullanım için uygundur.
 • Makyajdan önce kullanılabilir.
 • Göz çevresi için de kullanılabilir.
 • Yağlı his bırakmaz.
 • İçeriğinde mikro inciler bulunuyor.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Konstantre Nemlendirici Yorumları

Kuru ciltler için çok iyi bir nemlendirme sağlıyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi bütünüyle sağlıyor. Ancak normal ve yağlı ciltlerin de kullanabileceği bir nemlendirici. Yağlı his bırakmıyor ve gün içinde de yağlandırmıyor. Hem oldukça hafif bir yapıya sahip hem de yoğun nemlendirme sağlıyor. Bunun nedeni su bazlı jel nemlendirici olması. Cildinizin nem dengesini 24 saat boyunca koruyor. Sabah sürdüğünüzde akşama kadar cildiniz nemli ve canlı görünüyor. Kapsül formunda antioksidan içermesi de cildi sağlıklı bir hale getiriyor. Özellikle strese bağlı cilt bozuklukları ya da erken yaşlanma belirtileri ile savaşan bir formüle sahip.

Eğer cildiniz kuru, solgun ve cansız görünüyorsa bu nemlendirici düzenli kullanım ile birlikte cildinizin ihtiyaç duyduğu parlaklığı geri kazandırabilir. Anlık nemlendirme etkisinin yanı sıra uzun vadede cilt sorunlarını gidermeyi vaat ediyor. Gün içinde cildinizin kurumasının nedeni vücudunuzun suya ve neme ihtiyaç duymasıdır. İşte bu nemlendirici 24 saat boyunca cildinize nem kazandırmayı hedefliyor.

Cildinize sürdüğünüz anda suya dönüşen mikro inciler içeriyor. Bu da cildinizin hiç olmadığı kadar ışıltılı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Cilde parlaklık kazandırdığı için makyajdan önce de kullanabilirsiniz. Harika bir makyaj bazı görevi görüyor. Cildiniz daha sağlıklı göründüğü için makyajınız da kusursuz görünebilir. Bu ürünü aynı zamanda göz çevresi için de kullanabilirsiniz.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Konstantre Nemlendirici Fiyatı

Cilt bakım ürünlerine makyaja ayırdığınız bütçeden daha fazla bir bütçe ayırmanız gerektiğini unutmayın.

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Konstantre Nemlendirici fiyatı 119 TL’dir. Küçük bir miktar ile bütün yüzünüzü nemlendirebildiğiniz için bu ürünü uzun bir süre kullanmanız mümkün. Bu yüzden fiyat-performans açısından oldukça iyi.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir