Ürün İnceleme

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarını yıkarken köpük oluştuğunda daha temiz olduğunu düşünenlerden misiniz? Birçok kişi bir şampuan ne kadar köpürürse o kadar iyi temizler diye düşünür. İşte şimdi bu düşüncenizi yıkacak yeni bir ürünle karşınızdayız. Son zamanlarda çok konuşulan köpüksüz şampuan, köpüren şampuanlara göre daha iyi temizliyor ve daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Loreal Paris markasının sunduğu köpüksüz şampuanı daha yakından incelemeye hazır mısınız?

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Color Vive Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Mucizevi Yağ

Köpüksüz Şampuan Nedir?

Saçlarınıza uyguladığınızda köpürmeyen bu şampuan, içeriğindeki kimyasal malzemeleri en aza indirmek ve bu kimyasalları saç derisinden uzak tutmak amacıyla üretildi. Çünkü şampuanlarda bulunan kimyasallar saçları çiziyor, zarar veriyor ve kolay bir şekilde yıpranmasına neden oluyor. Saçlarınızı temizlediğinizi zannederken bu şampuanlarla saçlarınızın çabuk yıpranmasına neden olabilirsiniz. Köpüksüz şampuan sülfat gibi zararlı maddeleri içermediği için saçlarınızın yıpranmasını en iyi ölçüde engelliyor. Sülfatsız, SLS içermeyen, içeriği temiz şampuan arıyorsanız son zamanların en temiz içerikli şampuanını buldunuz demektir. Loreal Paris Elvese yağ içeren saç bakım kremi ve yağı ile birlikte köpüksüz şampuanını da kullanırsanız muazzam saçlara kavuşabilirsiniz.

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan 2Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan 3

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Yorumları

Köpüksüz şampuanların, kuru saçlar için, yıpranmış saçlar için ve boyalı saçlar için olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunuyor. Yıpranmık saçlar için olan versiyonu komple onarıcı, kuru saçlar için olan versiyonu 6 mucizevi yağ ve boyalı saçlar için olanı ise renk koruyucu olarak geçiyor.

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan

Saçlarınız çok kuruysa ve yeterli nemliliği ve yumuşaklılığı elde edemiyorsanız içeriğinde 6 mucizevi yağ bulunan kuru saçlar için köpüksüz şampuanı deneyebilirsiniz. Saçlarınızı sık sık boyuyor ve rengin kalıcı olmasını istiyorsanız boyalı saçlar için olanı ve yıpranan saçlarınızı yeniden canlandırmak için komple onarıcı versiyonu deneyebilirsiniz.

Köpüksüz şampuanların en önemli özelliği tek seferde 3 bakım yapması. Eğer şampuan, saç kremi, saç bakım yağı gibi farklı ürünleri arka arkaya kullanmaktan sıkıldıysanız bu köpüksüz şampuanlar tüm bakımları tek seferde yapıyor. Saçlarınızı arındırıyor, bakım uyguluyor ve en önemlisi ise onarıyor.

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Nasıl Kullanılır?

Diğer şampuanların sürer sürmez köpürmesine alıştıysanız köpüksüz şampuan kullanırken ilk başta biraz garipseyebilirsiniz. Köpüksüz şampuan kullanırken köpürmesi için ani hareketler yapmak yerine hafifçe masaj yapmanız yeterli. Bunun için pompalı şişe yardımıyla avucunuza 10-15 pompa ürün alın ve saçlarınıza uygulayın. En iyi sonuç için bir avuç dolusu almayı ihmal etmeyin. Her pompada az bir ürün geldiği için çok fazla ürün kullanmayacaksınız. Saç boyunuza göre bu sayıyı arttırabilirsiniz.  Dipten uca hafifçe masaj yaparak şampuanı uygulamanız yeterli. 2 dakika kadar beklettikten sonra bol su ile durulayabilirsiniz. Saçlarınızı durularken saç kremi kullanmış kadar yumuşak hissedebilirsiniz. Bu şampuanın en güzel özelliği de işte bu.

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Nasıl Kullanılır

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Kimler İçin Uygun?

Saçlarınızı sıklıkla ısı uyguluyorsanız, sık sık boyuyorsanız ya da saçlarınız çok kolay yıpranıyorsa köpüksüz şampuan kullanabilirsiniz. Özellikle kuru saçlara sahip olanlar için serideki bütün şampuanlar son derece uygun. Yağlı ya da normal saçlarınız varsa daha yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmak için siz de köpüksüz şampuanları deneyebilirsiniz. Saçlarınız yağlı da olsa kolayca karışıyor ve açarken yıpranıyorsa saç kremi etkisiyle köpüksüz şampuan saçlarınıza çok iyi gelebilir.

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan Fiyatları

Loreal Paris Elseve Köpüksüz Şampuan fiyatı 24.90 TL. Ancak indirim günlerinde 12 TL’ye kadar düşebiliyor. 3 etkiyi tek seferde aldığınız için fiyat-performans açısından son derece iyi olduğunu söylemek mümkün. Büyük ve pompalı şişesi sayesinde uzun süre de kullanabilirsiniz.

LOREAL-PARIS-ELSEVE-6-Mucizevi-Yağ-3ü1-Arada-Krem-Şampuan


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir