Ünlülerin saç modelleri

Mine Tugay Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

28 Temmuz 1978 doğumlu Mine Tugay oyunculuğa ilk adımı 97 yılında Büyük Kulaklı Küçük Ayı isimli tiyatro oyunu ile attı. O günden beri onlarca dizi ve filmde boy gösteren güzel oyuncu hayran kitlesini katlayarak arttırdı.
mine tugay saçları
Bu yazımızda Mine Tugay’ın stilini inceleyecek, kullandığı saç rengi ve modelleri ile ilgili size bilgi vererek ilham almanızı sağlayacağız. Mine Tugay’ı takip edenler bilir, ünlü oyuncu bir süre önce burun estetiği yaptırdı. Estetikten öncesi ve sonrası arasında dağlar kadar fark var, ancak oyuncunun estetik olmadan önceki (Gülbeyaz karakteri) resimlerini yayınlayan her internet sitesine ihtar göndererek internetten kaldırdığı için bulamadık ve dolayısıyla yayınlayamadık.

Mine Tugay Saç Rengi Boya Numarası

Saçlarında her zaman kızılın tonlarını taşımayı seven Mine Tugay’ın saç rengini beğenen ve yaptırmayı isteyen bir hayli büyük bir kitle var. Bu yüzden bugüne kadar birçok farklı renk deneyen güzel oyuncunun kullandığı renklerden son iki tanesini sırasıyla inceleyeceğiz.

Mine Tugay'ın bakır tonlarındaki saç rengine ulaşmak için kullanacağınız boya 7.77 yoğun bakırdır. Eğer saç renginiz açık tonlardaysa bu renge kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Koyu saç rengine sahip kadınların ise maalesef saçlarını saç açıcılara teslim etmesi gerekiyor.

Mine Tugay’ın bakır tonlarındaki saç rengine ulaşmak için kullanacağınız boya 7.77 yoğun bakırdır. Eğer saç renginiz açık tonlardaysa bu renge kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Koyu saç rengine sahip kadınların ise maalesef saçlarını saç açıcılara teslim etmesi gerekiyor.

mine tugay

Mine Tugay’ın en son saç rengi karamel tonlarında çok güzel bir renktir.

Mine Tugay Saç Modelleri

Sıra geldi güzel oyuncunun kullandığı kesimlere ve saç modellerine göz atmaya. Sizin için en güzellerini seçtik, işte seçtiklerimiz!

mine tugay dalgalı saçları

Mine Tugay Saç rengi

mine tugay saç modeli

mine tugay saç kesimi

mine tugay makyaj

mine tugay saç modelleri

mine tugay frikik

mine tugay saç renkleri

Mine tugay altın sarı saçları

mine tugay kızıl saç rengi

mine tugay kısa saçlı hali

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir