Ünlülerin saç modelleri

Leyla Tanlar Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

13 Aralık 1997 doğumlu olan Leyla Tanlar izleyici karşısına ilk pez “Paramparça” isimli dizideki Cansu karakteri ile çıkmıştır. Paramparça dizisinde ön plana çıkan isimlerden biri olan Leyla Tanlar, oyunculuk kariyerine yeni adım atmış olsa da hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Özellikle mütevazi tavırı ile dikkat çeken Leyla Tanlar, genç ve tecrübesiz olmasına rağmen harika bir oyunculuk sergileyerek izleyenleri imrendiriyor.

Leyla Tanlar

Bu yazımızda Leyla Tanlar’ın stilini inceleyecek, kullandığı en güzel saç renklerini ve en şık saç modellerini seçerek sizin için mercek altına alacağız.

Leyla Tanlar Saç Rengi Boya Numarası

Leyla Tanlar’ın ekranlara ilk çıktığında kullandığı saç rengi kendi doğal saç rengiydi. Daha sonra saçının rengini değiştiren başarılı oyuncunun boyatmadan önceki bu doğal saç rengine sahip olmanız elbette mümkün.

leyla tanlar doğal saç rengi

Leyla Tanlar’ın yukarıdaki saç rengine sahip olmak için kullanmanız gereken boya numarası Chimera’dan 7 numaralı boyadır.

Saçlarının rengini değiştirerek sarı tonlarına geçen Leyla Tanlar'ın bu rengine ulaşmak için kullanmanız gereken ton altın sarısıdır. Yukarıdaki gibi bir etki için diplerden koyu ombre yaptırmanız gerekmektedir.

Saçlarının rengini değiştirerek sarı tonlarına geçen Leyla Tanlar’ın bu rengine ulaşmak için kullanmanız gereken ton altın sarısıdır. Yukarıdaki gibi bir etki için diplerden koyu ombre yaptırmanız gerekmektedir.

Leyla Tanlar Saç Modelleri

Leyla Tanlar’ın saç rengini inceledik, şimdi sıra kullandığı modellere geldi. Sizin için Leyla Tanlar’ın en şık saç modellerini derledik, bakalım beğenecek misiniz? 🙂 İşte seçtiklerimiz;

leyla tanlar saçları

leyla tanlar dalgalı saç modeli

leyla tanlar doğal hali

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç modeli

leyla tanlar kıvırcık saçlı hali

leyla tanlar saç modelleri

leyla tanlar toplu saç modeli

leyla tanlar kısa saç modeli

leyla tanlar abisi

leyla tanlar örgülü saç modeli

Leyla Tanlar’dan daha fazla ve güncel fotoğraf görüntülemek, kendisini takip etmek için buradan instagram sayfasına gidebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir