Ürün İnceleme

Maybelline The Falsies Push Up Drama Maskara İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

2 hafta gibi uzun bir süredir ürün incelemediğimi fark ettim ve bunu Maybelline The Falsies Push Up Drama Maskara ürününü inceleyerek bozmak istedim. Ürünü bir süredir sosyal medya üzerinden çok fazla görüyor ve duyuyoruz. Maybelline The Falsies Push Up Drama kullananlar ya ürünü gerçekten çok beğendi ya da hiç sevmedi hatta nefret etti.Ürünü bir de benim gözümden duymanız satın almadan önce fikir sahibi olmanız açısından daha objektif olacaktır.

Maybelline The Falsies Push Up Drama Kullananlar

Öncelikle Maybelline The Falsies Push Up Drama Maskara Fırçası ile ilgili bilgi verelim. Seyrek kıllı bir yapıya sahip. Ancak yine de kullanırken kirpiklerinizi yapıştırmamak için dikkatli olmalısınız.

Maybelline The Falsies Push Up Drama Maskara Fırçası

Maybelline The Falsies Push Up Drama Yorumları

  • Ürünün yapısı ilk başta akışkan kıvamda. Kullanmaya başlayınca kıvamı biraz daha kendine geliyor ancak maalesef kirpikleri yapıştırıyor. Ayrıca 2. bir kat sürmek isterseniz denemeyin maalesef pek mümkün değil. Kirpikleriniz daha fazla birbirine girecek ve yapışacaktır 🙁
  • Ürünü daha verimli kullanmak için ilk kata maskara bazı sürerek kirpiklerinizi düzelttikten sonra maskarayı tek kat olarak uygulayın. Böylece kirpiklerinizin yapışma sorununun önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca ürünü tek kat uyguladığınızda diğer tek kat uygulanan maskaralardan daha belirgin duruyor.
  • Çok abartılı boyutlarda bir dökme ve akma problemi yaşamadım ancak az da olsa böyle bir sorun maalesef var 🙁 Özellikle alt kirpiklerde dökme, akma problemi üst kirpiklere göre çok daha fazla oluyor.
  • Temizlemesi diğer maskaralara göre çok daha kolay. Sıradan temizleyiciler ile çok rahat bir şekilde arındırabilirsiniz.
  • Genel olarak ürünün kötü özelliklerinden bahsettim. İyi yönleri tabi ki var. Mesela en beğendiğim özelliği kirpikleri çok daha uzun ve siyah göstermesi.

Maybelline The Falsies Push Up Drama inceleme

Maybelline The Falsies Push Up Drama Yorumlarım ile ilgili bir özet geçersek; ürün kirpikleri gerçekten can sıkıcı boyutlarda yapıştırıyor ve bu yüzden çift kat olarak sürmek pek mümkün değil. Kirpikleri uzun ve siyah gösteriyor ve temizlemesi oldukça kolay.Bu iki yönü hoşuma gitti. Ancak ürünü satın almalı mıyım? diye soracak olursanız pek önerebileceğim bir ürün değil. Yine de tercih size kalmış, belki sizin hoşunuza gider ancak genel özellikleri ile benim pek hoşuma gitmedi 🙁

Maybelline The Falsies Push Up Drama Fiyatı

Maybelline The Falsies Push Up Drama fiyatı ne kadar?diye merak edenler olmuş. Çeşitli internet sitelerinde 15 TL civarına satılıyor.


7 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir