Ürün İnceleme

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizin için ister makyaj yapmadan dışarı çıkmayan, isterse de arada bir makyaj yapan tüm kadınların makyaj çantasında mutlaka bulunması gereken bir ürün olan Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks allık ve ruj ürününü inceleyeceğim. Bobbi Brown’ın en çok satan ürünleri arasında olan ve asla eskimeyen bu ürünü denediğinize pişman olmayacaksınız.

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks Yorumları

Bu krem allık, aynı zamanda ruj olarak da kullanıldığı için bazılarımızın allık ve ruj renk tonlarını uygun seçememe gibi dertlerini ortadan kaldırmış oluyor. Kremsi yapısı sayesinde uygulaması inanılmaz kolay oluyor; isterseniz parmak ucunuzla yüzünüze yedirebilir, isterseniz de fırça yardımıyla uygulayabilirsiniz (bu noktada ufak bir ipucu, fırça kullanmadan önce parmaklarınızla yüzünüze sürün ve sonrasında fondöten fırçası ile hafif dokunuşlarla dağıtın.
Pot Rouge For Lips & Cheeks yorumları

Normalde toz allıkları fırçayla sürüyoruz; ancak bu ürünün dokusu o kadar yumuşak ki, fırça ile muhteşem bir şekilde yüzünüze yayılabiliyor). Aynı zamanda nemli yapısı ile yüzünüze canlı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Bu bahsettiğim parlaklık ışıltılı gibi algılanmasın; tamamen doğal bir görünüm ve canlılık katmış oluyor. Bu mükemmel ürün 12 farklı renkte satışa sunuluyor, kendinize uygun rengi bulmanız çok daha kolay ve birbirine yakın iki farklı ton ile isterseniz gündüz hafif bir makyaj için, isterseniz de daha yoğun makyajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks İnceleme

Bu ürünün en sevdiğim özelliği seçtiğiniz renk tonundan bağımsız olarak hepsinin ciltte son derece doğal durması. Yüzünüzde allık olduğu açık bir şekilde belli olmadan, sanki doğal bir renk gelmiş gibi bir görünüm kazandırıyor. Tabii bu noktada ürünü gereğinden fazla uygulamamanız gerektiğinin altını çizmem gerek (tüm allık uygulamaları için geçerli bir durum). Bir diğer harika özelliği ise son derece kalıcı olması. Kremsi yapısı sayesinde toz allıkların aksine yüzünüzde tüm gün duruyor ve elinizle silmediğiniz sürece tazelemenize bile gerek kalmıyor.

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks renkleri

Yukarıda bahsettiğim gibi bu ürün aynı zamanda dudaklara da uygulanabiliyor, isterseniz allık ve ruj olarak, isterseniz bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem birlikte kullanarak doğal ve uyumlu renk tonu kazanmanız. Yumuşaklığı ile dudaklarınızda hafif nemli bir his ancak neredeyse mat bir görünüm oluşuyor. Biraz daha hacim katmak isterseniz benzer tonda bir ruj ile karıştırarak dudaklarınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Ben şimdiye dek böyle bir ihtiyaç hissetmedim; allığın ve rujun uyumu öylesine bir doğallık katıyor ki, ekstra bir ürün kullanma ihtiyacı duymayacağınıza emin olabilirsiniz.

Son olarak ürün bazı krem allıkların aksine gün içerisinde asla kurumuyor. Bu doğal görünümlü, kalıcı, tüm ciltler için renk seçeneklerine sahip ürünü asla ve asla kaçırmayın.

Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks Fiyatı

Hem allık hem de ruj olarak kullanılan bu kaliteli ve harika ürün küçük gibi dursa da uzun süre kullanılıyor, bundan emin olabilirsiniz. Bu sebeple Bobbi Brown Pot Rouge For Lips & Cheeks fiyatı olan 85 TL gayet uygun. Son derece memnun kaldığım ve herhangi bir olumsuzluk yaşamadığım için mutlaka tavsiye ediyorum.

Herkese güzel günler 🙂


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir