Ürün İnceleme

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda uzun süredir severek kullandığım bir ürün olan Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj ile ilgili izlenimlerimi ve yorumlarımı size aktaracağım. Eğer siz de benim gibi rujun kalıcılığı konusunda hassassanız çok beğeneceğiniz bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj Yorumları

İlk olarak Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj yorumlarımı aktarmak istiyorum. Sonrasında ürün ile ilgili bilmeniz gerekenleri ve uygulama sonrası nasıl göründüğünü resimler ile size aktarmaya çalışacağım.

 • Ürün ile ilgili olarak ilk söylemek istediğim şey çift taraflı olmasının gerçekten büyük bir avantaj olduğu. Hem parlatıcı olarak hem de ruj olarak kullanıma imkan veriyor. Böyle olması ürünü daha kullanışlı hale getiriyor.
 • Ürünün kalıcılığı bence bir diğer önemli özelliği. Sıradan bir kalıcılıktan bahsetmiyorum gerçekten ihtiyacınız olanında ötesinde. Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj kullananlar kalıcılığı konusunda çok memnunlar. Ben de aynı şekilde ürünün kalıcılığından çok memnunum. Yemek yerken, bir şey içerken kesinlikle ama kesinlikle çıkmıyor.
 • Dudakları kurutmuyor ve rahatsızlık vermiyor.
 • Hepimizin rujlardan genel şikayeti kokusu oluyor. Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj kullanıyorsanız kokusu kesinlikle sizi rahatsız etmeyecek. Çünkü gayet hoş bir kokusu var.

Ürün ile ilgili benim yorumlarım bu şekilde. Şimdi biraz da bilmeniz gereken diğer şeylerden bahsetmek istiyorum.

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj İnceleme

Bu ürünün kalıcılığından tam olarak yararlanmak için ürünü doğru sırada ve şekilde kullanmalısınız. Aksi taktirde beklediğiniz gibi bir sonuç alamayabilirsiniz.

 1. Uygulamaya başlamadan önce dudaklarınızın tamamen kuru olduğuna emin olmalısınız.
 2. İlk olarak 1 numaralı olarak gösterilen tarafı yani ruj olan tarafını kullanmalısınız
 3. Daha sonra 20 – 30 saniye kadar kısa bir süre kurumasını beklemelisiniz.
 4. Ardından 2 numaralı kısım olan parlatıcı kısmını uygulamalısınız

Bu şekilde kullandığınızda kalıcılığı beklediğiniz gibi olacak. Aynı zamanda dudaklarınıza yumuşaklık kazandıracak ve dudaklarınızı nemlendirecektir. Dilerseniz ruju ve parlatıcıyı tek başına tabi ki kullanabilirsiniz ancak bu şekilde kullandığınızda ruj kuru ve yapış yapış bir his bırakıyor. Parlatıcı ise istenilen parlak görüntüyü veriyor.

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj Görünüşü

L'Oreal Paris Infallible 2-Step yorumları

Bu rujun farklı farklı birçok tonu bulunuyor.Benim kullandığım ise Loreal Paris Infallible 404 numaralı olan Coral Constant isimli olanı.Sizin için sadece parlatıcı ve hem ruj hem parlatıcı kullanarak fotoğraflar çektim. Şimdi bunları göstermek istiyorum.

Aşağıdaki fotoğrafta sadece parlatıcı kısmını kullandım.

L'Oreal Paris Infallible 2-Step inceleme

Buradaki fotoğrafta ise hem parlatıcı hem de ruj kısmını kullandım ve göreceğiniz gibi harika bir sonuç aldım.

L'Oreal Paris Infallible 2-Step kullananlar

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj Fiyatı

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj Fiyatı 38-40 TL civarında. Bence ürün için gayet uygun bir fiyat. Fikrimi soracak olursanız, arasında sevdiğiniz bir ton var ise hiç düşünmeden alın.

Loreal Paris Infallible 2 Step Çift Taraflı Ruj yorumlarım ve incelemem işinize yaramıştır. Kafanıza takılan soruları ve düşüncelerinizi yorum olarak atarsanız çok mutlu olurum 🙂


14 Yorum var

  Yorum yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir