Ürün İnceleme

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemi Yorumları ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda inceleyeceğim ürün Avon’dan Ultra Glimmerstick dudak kalemleri. Avon markası piyasadaki diğer markalara göre fiyat-performans açısından en beğendiğim markalardan birisi. Avon ürünleri fiyat olarak son derece uygun ürünler. Kalite olarak ise orta derece diyebilirim.

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemi Yorumları

Ürün biraz sonra bahsedeceğim üzere 6 ayrı renkten oluşuyor.Ürün ile ilgili yorumlarımı anlattıktan sonra her rengi ayrı ayrı anlatacak ve inceleyeceğim.

Ürünün Pink Cashmere dışında her rengini satın aldım ve bunlarla ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.Avon Ultra Glimmerstick dudak kalemi fiyatı 10 TL gibi çok uygun bir fiyata satılıyor. Alıp denemek için bence uygun bir fiyat.Yorumlarıma gelecek olursak ben ürünü çok beğendiğimi söylemek istiyorum. Yanlış yönlendirmek istemem ancak AVON ürünlerini çok sevdiğim söylenemez. Yukarıda da söylediğim gibi çok üst düzey ve kaliteli ürünler üretmiyorlar ancak çok uygun fiyatlı ürünler üretiyorlar ve fiyatına göre kalitesi gayet iyi oluyor.

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemleri

Ultra Glimmerstick dudak kalemleri ise doğrusunu söylemek gerekirse AVON’dan beklemediğim bir ürün. Alırken kesin kötü yorum yaparım diye aldım. Özellikle renklerinin tonunu çok ama çok beğendim.Uygulama ve kullanıma gelecek olursak o konuda da hiç bir problem yaşamadım. Bana soracak olursanız ürünü almanızı öneririm. Pişman olmayacağınızı düşünüyorum.

Şimdi Avon Ultra Glimmerstick dudak kalemlerinin renklerini anlatmak istiyorum.

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemleri

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemleri toplam 6 renkten oluşuyor. Bunlar ; True Red , Simply Spice , Pink Cashmere , Nude , Pink Bouquet ve Coral Desire olarak 6 ayrı rengi var. Sırasıyla bunlardan bahsedelim.

Avon Ultra Glimmerstick True Red Dudak Kalemi

True Red İsminden de anlaşıldığı üzere tam bir kırmızı renk. Aşağıdaki resimden tam rengini inceleyebilirsiniz. Ben beğendim 🙂

Avon Ultra Glimmerstick True Red Dudak Kalemi

Avon Ultra Glimmerstick Simply Spice Dudak Kalemi

Kahverengi ve tonlarını seviyorsanız beğeneceğinizi düşündüğüm çok doğal ve hoş duran bir renk.

Avon Ultra Glimmerstick Simply Spice Dudak Kalemi

Avon Ultra Glimmerstick Pink Cashmere Dudak Kalemi

Pembe tonu olan lila rengi bir dudak kalemi. Bence çok hoş bir duruşu var. Aldığım yerde kalmadığı için bunu alamadım ancak yakın zamanda alıp resim ekleyeceğim.

Avon Ultra Glimmerstick Pink Bouquet Dudak Kalemi

Hem esmer tenli kadınlara hem de açık tenli kadınlara yakışacak harika bir renk.

Avon Ultra Glimmerstick Pink Bouquet Dudak Kalemi

Avon Ultra Glimmerstick Coral Desire Dudak Kalemi

Coral Desire, Avon Ultra Glimmerstick dudak kalemleri arasından en sevdiğim ve beğenerek kullandığım bir renk.Kırmızı ve pembe arasında bir renk. Ayrıca dudak üzerinde çok doğal duruyor. Aşağıdaki resmi incelerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

Avon Ultra Glimmerstick Coral Desire Dudak Kalemi

Avon Ultra Glimmerstick Nude Dudak Kalemi

Ten rengine çok ama çok yakın bir tona sahip.Tek başına kullanıldığında uygulandığını farketmek oldukça zor. Koyu renkli dudak makyajı yaptığınızda düzeltici kalem olarak kullanmak daha mantıklı. Dudak üzerinde neredeyse hiç belli olmadığı için dudak resmi çekmedim. Tende daha iyi görebileceğinizi düşünüyorum. Aşağıdaki resmi incelerseniz ten rengine çok ama çok yakın olduğunu göreceksiniz.

Avon Ultra Glimmerstick Nude Dudak Kalemi

Avon Ultra Glimmerstick Dudak Kalemi Fiyat

Ürünün fiyatı oldukça uygun. Avon Ultra Glimmerstick dudak kalemi fiyatı 9.90 TL yani yaklaşık 10 TL civarına satın alabilirsiniz.

Alıp kullananlar varsa yorum olarak tecrübelerini ve olumlu/olumsuz  fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.Almayı düşünen arkadaşlar için benim dışımda ekstra bir fikir vermiş olursunuz. Diğer incelemelerimiz ve ürün yorumlarımız için kozmetik inceleme kategorimize göz atmayı sakın unutmayın 🙂


23 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir