Saç Modelleri

Küpeleri Ortaya Çıkaran Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Aksesuar seçimi, nereye giderseniz gidin önem taşıyan bir konu. Ve bu aksesuarlar içerisinde de küpeler önemli bir yer işgal ediyor. Kendi tarzınıza en uygun ve çok severek aldığınız küpelerinizi gittiğiniz yerde sergilemek için can atıyor olabilirsiniz. Bu yüzden küpelerinizi geri plana atacak bir saç modeli tercih ederseniz çok üzülebilirsiniz. İşte küpelerinizi ortaya çıkaracak harika saç modeli tavsiyeleri..

Küpelerinizi Ortaya Çıkaracak Saç Modelleri

1) Küpelerinizi ortaya çıkaracak ve size şık bir hava katacak topuz modelleri tercih edebilirsiniz

pırlanta küpeli tepeden topuz

Küpeleri ortaya çıkaracak en iyi saç modeli hiç kuşkusuz ki tepeden topuz olacaktır. Hem yüzünüzü  hem de küpeleriniz ortaya çıkararak göz alıcı görünebilirsiniz.

tepeden dağınık topuz ve küpe

Balerin topuzu ya da tepeden salaş bir topuz ile gittiğiniz her yerde şık görünebilirsiniz. Abartılı, taşlı ve ışıltılı küpelerinizi özel bir davette sergilemek için topuzdan daha iyi bir seçenek olamaz. Festival ya da tatildeyseniz de tepeden topuz ile hem sıcaktan bunalma sorununuz olmaz hem de kullandığınız harika küpelerinizi ortaya çıkarmış olursunuz.

2) Kulak arkası saç modelini kullanarak hem açık saçlar ile dikkat çekersiniz hem de küpelerinizi ortaya çıkarırsınız

kulak arkası saç modeli

Açık saç kullanmak konusunda ısrarcıysanız tek kulağın arkasına atılmış saç modelini tercih edebilirsiniz. Bu model son yıllarda da oldukça popüler hale geldi. Saç spreyi yardımıyla saçlarınızı kulağınızın arkasına sabitleyebilirsiniz. B

küpeleri göstereceğiniz kulak arkası saç modeli

öylece açık olan kulağınızdaki küpeler ortaya çıkmış olacak. Kıkırdak küpeleri de tercih ederseniz son derece şık bir görüntü elde etmiş olursunuz.

3) Atkuyruğu modelleri de küpelerinizi ortaya çıkarmak ve dikkat çekmek için deneyebileceğiniz modeller arasında

dağınık ve salaş at kuyruğu modeli

Elbette küpeleri ortaya çıkarmak isteyeceğiniz zaman her zaman özel davetler olmak zorunda değil. Günlük hayatta da sevdiğiniz küpelerinizi herkesin görmesini istiyorsanız arkadan salaş şekilde toplanmış bir at kuyruğu saç modeli ideal olabilir. Enseden at kuyruğu günlük stil için de oldukça uygun bir saç modelidir.

yandan atkuyruğu saç modeli

İsterseniz atkuyruğu modelini yandan olacak şekilde de kullanabilirsiniz.

4) Yarım topuz saç modeli ile küpeleriniz parlasın!

yarım topuz ile küpeleriniz öne çıksın

Son zamanlarda gençler arasında bir hayli popüler olan yarım topuz modeli ile de küpeleriniz parıl parıl parlayabilir. Tepeden sıkı sıkı toplanmış yarım bir topuz modeli ile oldukça şık görünme şansını elde edebilirsiniz.

Yarım topuz ile küpeleriniz parıldasın

5) Yandan örgülü saçlar ile de küpelerinizi öne çıkarabilirsiniz 🙂

orta boy yandan örgülü saçlar ile küpe

Hem salaş hem de bohem bir görünüm elde etmek için tek taraflı yan örgü kullanabilirsiniz.

uzun örgülü tek taraflı yandan saç modeli

Saçlarınız uzunsa bu model hem size çok yakışacak hem de harika küpelerinizi herkes görmüş olacak.

6) Eğer saçlarınız kısa ise zaten küpeleriniz gözükecektir fakat kulak arkası bir model kullanarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz

kulak arkası küt bob saç model

Saçlarınız kısa küt ya da bob modeli şeklindeyse işiniz çok daha kolay. Saçlarınızı kulaklarınızın arkasına alarak dikkatleri küpelerinize çekebilirsiniz.

Yukarıdaki modeller hem şık görünmek  hem de küpelerinizi ön plana çıkarmak için en ideal modellerdir. Diğer önerilerimizi ve trend saç modellerini görmek için saç modelleri sayfamızdaki son yazıları incelemeyi unutmayın.


6 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir