Saç renkleri

Küllü Kahve Saç Renkleri ve Küllü kahve saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

2015’in trend saçlarından olan küllü kahve saç rengi 2016 yılında da modasını sürdürmeye devam ediyor. Daha önceki yazılarda ten renginize uygun saç rengi seçmek ilgili birkaç ipucu verilmişti. Küllü kahve saç rengi için ayrı bir bilgi verilmesinin sebebi bu saç renginin neredeyse tüm tenler ile uyumlu olmasından kaynaklanıyor. Ayrıca doğal renklerden hoşlanan tüm kadınlar için bu saç rengi vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelebilir. Doğal saçlara ya da onları doğal gösteren saçlara sahip olan kadınlar kendilerini daha iyi hissedebilirler. Küllü kahve saç rengi yaşınıza yaş katmaz aksine olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayabilir. Bu saç rengine hoş bir kesim yaptırdığınız ya da hoş dalgalı saçlarınıza bu rengi uyguladığınızda gençlik formülünü bulduğunuzu düşünebilirler.

Günlerce ya da birçok denemeden sonra hala ait olduğunuz saç rengini bulamadıysanız bir de küllü kahve saç rengini deneyin. Küllü kahve saç rengini uygulayabilmek için öncelikle saçınızda kızıl ve bakır tonları varsa bu tonları kapatmanız gerekir. Aksi takdirde küllü kahve saç renginin asıl haline ulaşmak zaman alabilir ve yorucu olabilir. Saç tonunu ilk başta kuaförde deneyebilirsiniz ya da evinizde kendinizde deneyerek istediğiniz tona ulaşabilirsiniz. Boyaların üzerindeki kullanma talimatlarını yerine getirmeniz ve saçınızı bu ton için hazırlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca ombre modellerini de bu saç rengi üzerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

küllü kahve saç renk

Kahverengi saç rengi başka renkler ile birleştiğinde farklı tonlara bürünür. Her ne kadar farklı tonlara bürünse de kahverengi ve tonları her zaman saçlarınızı bir tık daha doğal gösterir. Küllü kahve saç rengi dışında; siyahi kahve saç rengi, koyu kahve saç rengi, kızıl kahve saç rengi, altın kahve saç rengi ve parlak kahve tonları kahverengi ile uyumu yakalayan tonlardan bazılarıdır.

Küllü Kahve saç rengi

Küllü kahve saç rengine sahip olmak isteyen kadınlar ilk olarak kuaförde bu tonu istediklerini belirterek denemeye başlayabilirler. Kuaför bu tonu saçlarınıza uygularken kızıl, bakır ve saçlarınızdaki benzer tonları kapatacağı için küllü kahvenin asıl tonuna ulaşabilir. Tabi ki evde de denemek istediğiniz takdirde, deneyebilirsiniz. Dikkatli olmanızda ve öncelikle bakır,kızıl gibi tonları kapatmanızda fayda var.

küllü kahve saç rengi örnekleri

Makyaj yapmayı seven ve küllü kahve saç tonuna sahip kadınlar, küllü kahvenin mat renginin sınırlarından çıkmak için kendilerini canlı hissettiren bir makyaj uygulayabilirler. Bu esnada canlı renkleri kullanmak en iyi tercih olabilir. Makyaj konusunda fikirlere ihtiyacınız varsa makyaj ipuçları bölümümüze göz atmanızı öneririm.Makyaj yapmayı sevmeyen kadınlar ise bu doğal saç rengini gayet hoş bir şekilde taşıyabileceklerini unutmasınlar.

Küllü Kahve Saç renkleri

Her ten için uygun olan küllü kahve saç renginin kumral tene sahip kadınlarda bir tık daha hoş durduğunu söylemeden geçemeyiz. Kumral tenli kadınlar tenleri ile saçları arasındaki uyumu küllü kahve saç tonunu deneyerek yakalayabilirler.Aşağıdaki küllü kahve saç renkleri ile ilgili önerilerimize bayılacaksınız!
küllü kahve saç
küllü kahve saç renkleri
küllü kahve saç rengi
küllü kahve saç modelleri
küllü kahve saç stilleri
küllü kahve saç modeli
küllü kahve renk tonu
küllü kahve saç renk tonları
harika küllü kahve saç modeli
şık küllü kahve saç rengi
2016 küllü kahve saç
küllü kahve saç rengi trendleri
küllü kahve saç rengi öneri
küllü kahve saç stil önerisi
modern küllü kahve saç rengi


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir