Moda

Kıyafetlerde Arma Trendi İle Renkleniyoruz!

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda dünyasında birbiri ardına farklı trendler kendini gösterirken bize de ayak uydurmak kalıyor. Her bir trend farklı tarzlara hitap etse de bazı trendler hemen her stile uyum sağlayabiliyor. Son zamanlarda do it yourself yani kendin yap projeleri gün yüzüne çıkmışken eli iğne ve iplik tutan herkesin yapabileceği harika bir trendle karşınızdayız; Arma trendi! Belki artık beğenmediğiniz, modasının geçmiş olduğunu düşündüğünüz kıyafetlerinize arma dikerek yeniden hayat verebilirsiniz. O zaman vakit kaybetmeden bu harika arma trendini nasıl uygulayacağımıza bakalım.

arma modası

Armalı kıyafetler 90’lar modasında önemli bir yere sahipti. Trendler belirlenirken modada geriye dönüş de harika trendler kazandırabiliyor. Önce yırtık kıyafet, sonra zımba ve şimdi de arma trendiyle asi tarzımızı en iyi şekilde sergileyebiliyoruz. Patchwork trendi denen farklı kumaşları birbirine yamama trendi harika arma trendi ile yoluna devam ediyor.

2017 arma kıyafet modası

Sonbahar ve kış trendleri arasında yer alan armalar soğuk havaların soluk renklerini biraz olsun renklendireceğe benziyor. Çeşitli şekillere sahip armaları kazaklarınıza, kot pantolonlarınıza, ceketlerinize ve hatta çantalarınıza dikerek bu trendi yakalamanız mümkün.

kıyafetlerde arma modası

Birçok markanın koleksiyonlarında yer alan armalı kıyafetleri satın alabileceğiniz gibi evde kendiniz de tamamen kendi stilinize ait bir tasarım yaratabilirsiniz. Jean pantolonlarda yer alan şehir logosu, renkli sayılar, harf ya da çizgi film karakterli armalar son zamanlarda oldukça moda. Bu armaların özellikle Jean kumaşa yakıştığını da söylemek mümkün.

kıyafet arma ceket

Kot ceket ve kot pantolon üzerinde harika durduğu bir gerçek. Ama bu yamaları kazaklarınıza da dikebileceğinizi biliyor muydunuz? Hazır kışlıkları çıkarmaya başlamışken modasının geçtiğini düşündüğünüz veya çok giydiğiniz için sıkıldığınız kazaklarınız varsa rengarenk armalarla onu gardırobunuza yeniden kazandırmanız mümkün. Omuz kısımlarına, cep detayına ya da dirseklerine bu armaları dikebilirsiniz.

kazaklarda arma trendi

Kot ceket, deri ceket, trençkot, kazak ve hatta eteklerden sonra çantalar da armalardan nasibini aldı elbette. Eğlenceli desenlere sahip armalarla çantalarınızı da yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

arma trend modası

Eğer arma trendini yalnızca günlük ve salaş kombinlerde kullanabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Armalı beyaz gömlek modelleri ile ofis stilinize farklılık kazandırmanız mümkün.

armalı ceket modeli

armalı yeşil ceket

armalı pantolon

armalı kot ceket

armalı kıyafetler

armalı ceketler

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir