Kısa saç modelleri

Katlı kısa saç stilleri ve harika katlı kısa saç kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kısa saçlı kadınlar, kısa saçları ile özgüven ve güzelliği birleştirmekte gayet başarılılar. Birçok tabuya ve toplumsal statüye karşılık kısa saç, saçlarınızın hoş bir direnme halidir. Uzun ve orta boy saçlı kadınların kolaylıkla sahip olabileceği modellerdendir kısa saç modelleri. Özellikle saçlarınızın yıprandığında eğer yüz şeklinize uyuyorsa kısa ve kat kestirebilirsiniz saçlarınızı. Katlı kısa saç modelleri de içerisinde birçok farklı tarz bulundurmaktadır. Küt saç kesimleri, pixie saç modeli ya da katlı saçlar kısa boy saç stilleri için en çok tercih edilen modellerdir.  Ancak uzun saçlardan sıkılan kadınların genellikle ilk tercihi katlı kısa saç modelidir. Katlı kısa saç modeli saçlarınızı olduğundan daha yoğun ve sağlıklı göstererek şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Diğer saç modellerinde olduğu gibi katlı kısa saç modellerinde de birçok renk kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları, sarı, kestane, kumral ve siyahtır.

Kısa Katlı Saç Modeli

kısa katlı saç modeli ve kısa katlı saç kesimi
Kısa saç modellerinde genellikle yüz şekliniz önemlidir. Yüz şeklinize uygun olmayan kısa bir saça sahip olduğunuzda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Mesela kalp yüz denilen alnı geniş çene kısmı ise dar olan bir yüz şekliniz varsa kısa katlı saç modellerinden bob kesim tam size göre.

Kısa Katlı Bob Kesim Saç Modeli

kısa katlı harika bob saç kesimi
Bob kesim saç modeli önleri uzun arkası kısa olarak kesilen modeldir. Genellikle her saç cinsi ile kullanılabilen bir modeldir. Bob kesiminde dilerseniz önler ile arkalar arasında çok belirgin olmayan uzunlukta katlı bir kesimi tercih edebilirsiniz ya da bir tarafı uzun bir tarafı daha kısa bir kesimi tercih edebilirsiniz. Genellik kalp yüz denilen yüz hattına sahip kadınlar da daha da hoş bir görünüm elde edilir. Katlı kısa bob saç kesiminin tanrıçası olarak Julia Stiles görülebilir.

Katlı Küt Saç Modeli

katlı küt güzel saç kesimi
Ensede biten küt saç modeli kendi başına modern bir görünüm kazanmanız için yeterlidir ancak bu modeli kat ile birleştirdiğiniz de sıra dışı güzellikte bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu birleşimi kıyafet kombini gibi düşünebilirsiniz. Daha çok asimetrik katlı kesimleri ile eğlenceli ve hoş saçlara sahip olmak katlı küt saçlar ile mümkün. Daha çok oval bir yüz hattına sahipseniz katlı ya da kahküllü modelleri kolayca kullanabilirsiniz. Bu saç modelinde alternatif olarak yan kahkül de kestirebilirsiniz. Kestirmediğiniz takdir de katlı olacağı için küçük bir kahküle sahip olabilirsiniz.

Kısa Katlı Pixie Saç Modeli

harika katlı kısa pixie modeli
Katlı Pixie saç modeli kısa saçlı kadınlar için sezonun trendlerindendir. Pixie saç modelini saçınızın ön kısmını uzun bırakıp geri kalan kısmını kısa kestirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kesim stilinde saçlarınızı sadece tarayıp dışarı çıkabilirsiniz. Ayrı bir gayret harcamanıza gerek yok. Aynı zamanda daha genç bir görüme de sahip olabilirsiniz.

Katlı kısa saç kesimi modelleri

Bu modeller dışında saçlarınızı gündelik yaşantınıza uygun bir şekilde klasik katlı kısa saç kestirerek de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kısa katlı saç kesimlerini beğeneceğinizi umuyorum!

Kısa boy ve sarı katlı saç modeli
Asimetrik kısa katlı saç modeli
Katlı kısa saç modeli ombreli
Çok kısa pixie katlı saç kesimi
Platin katlı kısa saç kesimi
Sarı katlı kahküllü kısa saç modeli
Kısa ve orta boy arası kısa katlı saç modeli
Kısa katlı her açıdan saç modelleri
İnce telli saçlar için katlı kısa saç modeli
Sarı kısa küt saç modeli
Dalgalı katlı kısa saç modeli


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir