Saç renkleri

Karamel Saç Renkleri Ve Karamel Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Karamel saç renkleri son sezonda kadınlar tarafından oldukça kullanılan ve beğenilen yeni trend saç renkleri arasında.Bu yazımda size en trend karamel saç renkleri ve karamel saç renkleri ile uyumlu saç modelleri ile ilgili örnekler göstererek fikir vermeye çalışacağım.Karamel saç renginin bence en güzel özelliği doğal ve zarif görünmesi.Karamel saç rengi sarı bej ve altın kumral arasında bir ton. Bu yüzden birçok farklı tonu mevcut. Bu yazımızda hepsini inceleyeceğim ve size en uygun karamel saç rengini bulmanıza yardım edeceğim.

Karamel Saç Rengi Ve Tonları

Karamel saç renkleri ışıltılı ve parlak bir görünüm yaratır. Karamel saç renklerinin en çok tercih edileni sıcak karamel tonları. Ancak tabi ki kendi teninize ve yüzünüze giden bir renk seçmek her zaman en doğru tercih olacaktır.Karamel saç rengi özellikle bronz ve buğday tenli kadınlara çok yakışıyor. Ancak eğer açık bir ten rengine sahipseniz ve karamel saç rengi kullanmak istiyorsanız üzülmeyin ancak üzerinizde biraz soluk durabilir.Tabi her şeyin olduğu gibi bununda çözümü var. Küçük bir makyaj yardımı ile bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

açık karamel

Karamel tonları denildiğinde akla gelen belli başlı tonlar mevcut. Bunlar; Karamel kahve ,  Açık karamel , çikolata karamel , Koyu karamel , Işıltılı karamel  ve küllü karamel saç renkleridir.

Karamel Saç Rengi için Saç Modeli

Seçeceğiniz karamel saç rengine ve tonuna karar verdiniz. Sıra geldi saç kesimleri arasından en uyumlu olanı seçmeye.Karamel saç rengi doğal ve yumuşak tonlara sahip bir saç rengi olduğu için buna göre bir saç modeli seçmekte fayda var. Peki nedir bu uyumlu karamel saç modelleri?

Açık karamel saç renkleri

Karamel Saç Modelleri

Bence karamel saç renkleri ile en uyumlu olacak modellerin başında dalgalı modeller geliyor. Dalgalı modeller doğal görünüme sahip olan saç modelleri olduğu için karamel saç renginin doğallığını daha da ön plana çıkaracak ve harika bir uyum oluşturacaklardır. Ayrıca dağınık modeller ile de çok şık görünmektedir.Düz saç modelleri ile kullanamazsınız demiyorum ancak çok keskin ve iddialı saç modellerinin karamel saç rengi ile pek uyumlu olmadığını söylemeliyim. Karamel saç rengi çok doğal ve yumuşak bir saç rengi olduğu için bu tarz keskin saç modelleri ile pek hoş durmayacaktır.

Karamel Saç Renkleri

Bu harika saç rengi ile ilgili yeterince bilgi verdiğimize, tonlarından ve uyumlu olduğu saç modellerinden bahsettiğimize göre örnekler paylaşarak kafanızda fikir oluşturmak istiyorum. Belki de kafanızdaki saç modeli ile karamel saç rengi hiç istediğiniz gibi bir görüntüye sahip olmayacak. Bu tarz bir durum yaşamamak adına sizin için seçtiğim karamel saç renkleri ve karamel saç tonları ile ilgili örnekleri incelemenizi tavsiye ederim.

Bakır Karamel Saç rengi
Balyajlı Altın karamel saç renkleri
Balyajlı karamel saç rengi tonları
Balyajlı karamel saç rengi
Çikolata karamel saç renkleri
Dalgalı karamel saç rengi
Işıltılı karamel saç renkleri
Kahve karamel
Karamel Kahve
karamel saç modeli
karamel saç modelleri
karamel saç rengi
Karamel saç renkleri
Karamel saç tonları
Küllü açık karamel saç renkleri
Küllü karamel
2016 karamel saç rengi
Açık kahve karamel saç rengi
Açık karamel kahve saç modeli


7 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir