Saç renkleri

Kum Sarısı Saç Renkleri – Kum Sarısı Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kum sarısı saç renkleri, küllü kumral saç rengine çok yakın bir tondur. Kum sarısı saç renginin bu kadar sevilen bir ton olmasının ana sebebi çok doğal bir saç rengi olmasından dolayıdır.Kum sarısı saç renklerinde sarının parlak tonları bulunmaktadır. Küllü kumral saç rengine göre en ayırt edilebilir özelliği budur. Bu yazımda kum sarısı saç renkleri nasıl elde edilir ve kum sarısı saç rengi tonları  nelerdir gibi konulardan bahsederek, Kum sarısı saç renkleri ile ilgili örnekler paylaşacağım.

Kum Sarısı Saç Renkleri ve Tonları

Kum sarısı saç renkleri ile ilgili örneklere ve tonları hakkında bilgilere geçmeden önce bu saç rengi ile ilgili biraz bilgi vermek istiyorum. Hangi ten rengi ile uyumludur , hangi saç modelleri ile daha hoş görünür gibi temel şeyleri anlattıktan sonra örnekler göstererek tonuna karar vermenize yardımcı olacağım.

Kum Sarısı Saç Modelleri

kum sarısı saç tonları

Sarı tonları arasında en fazla kullanılan renklerden birisi olan kum sarısı saç rengi hemen hemen her saç modeli ile uyumlu ve zarif görünen bir renk.Kum sarısı saç rengi için saç modeli olarak hangisi daha uygun diye soracak olursan. Kum sarısı saç rengine en çok dağınık saç modelleri, dalgalı saç modelleri ve düz uzun saç modelleri yakışıyor. Ancak unutmayın modelden daha önemli bir detay var oda ten rengi. Ten renginize uyumlu olan bir rengin hangi saç modeli kullanırsanız kullanın güzel duracağını unutmayın.

Kum Sarısı Saç Rengine Uygun Ten Rengi

kum sarısı saç modelleri

En çok merak edilenlerden biri de hangi ten renginin kum sarısı saç renkleri ile daha uyumlu ve hoş göründüğü.Kum sarısı saç renkleri açık ve sarı tonlara sahip ten renklerinde kendini daha çok belli ediyor ve doğal bir görünüm yaratıyor. Eğer sizin ten renginiz de bu tonlara yakın veya bu tonlarda ise hiç vakit yaptırmadan bu rengi uygulamanızı öneririm. Ayrıca balyaj kullanmaktan hoşlanıyorsanız alt ton olarak kum sarısı saç rengi tercih etmenizi öneririm. Hem ten rengi uyumunuz hem de balyaj tercihiniz hesaba katıldığında en mantıklı seçenek alt ton olarak kum sarısı saç renklerine yönelmek olacaktır.

Kum Sarısı Saç Renkleri

Kum sarısı saç rengi ile ilgili merak ettiğinizi düşündüğüm her şeyi anlattım.Şimdi sıra geldi kum sarısı saç renkleri ve kum sarısı saç modelleri ile ilgili örnekler paylaşarak size ilham vermeye 🙂
Kum sarısı dalgalı saç modeli ve tonu

kum sarısı

kum sarısı ve tonları

kum sarısı tonu

kum sarısı saç

kum sarısı saç renkleri

kum sarısı saç rengi

kum sarısı saç rengi tonları

kum sarısı renkleri

doğal kum sarısı saç modeli

balyajlı kum sarısı

balyajlı kum sarısı saç rengi

açık kum sarısı saç

balyajlı kum sarısı saç tonu

Kum sarısı saç renkleri ve kum sarısı saç modelleri ile ilgili örnekler bu kadar. Henüz karar veremediyseniz ve başka saç renklerini de görmek ve incelemek istiyorsanız, 2016 saç renkleri bölümümüzde beğeneceğinizi düşündüğüm diğer renkleri incelemenizi öneririm.


7 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir