Moda

Jessica Alba Stili, Jessica Alba’dan İlham Veren Kombinler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda dünyası, en çok da ünlülerin stilleri ile şekilleniyor. Trend belirleyen ya da birçok moda takipçisine ilham veren stil sahibi ünlülerden biri de Jessica Alba. 35 yaşındaki güzel oyuncu, harika filmlerinin yanı sıra son zamanlarda en çok stiliyle konuşulur oldu. Uzaktan bakıldığında çok zor parçalar kullanmıyor olsa da harika kombinler yarattığını söylemeden geçemeyiz. İşte size de ilham verecek kombinler ile Jessica Alba stili.

Jessica Alba Kıyafetler

Minimal Kombinlerle Hayran Bırakıyor

Jessica Alba Moda

Son zamanlarda pek çok kişiyi büyüleyen minimal akım, moda dünyasında da yerini aldı. İşte Jessica Alba’nın stil sahibi görünmesinin ardındaki sır burada yatıyor. Sade parçaları birbiriyle harika bir şekilde kombinlemeyi başarıyor. Düz beyaz gömlek ile kot pantolon bile giyse kendisine yakıştırmayı her zaman biliyor. Moda konusunda Jessica Alba’dan alacağınız en önemli ders, şık olmak için abartıya ihtiyacınızın olmadığı gerçeği.

Her Tarzı Rahatlıkla Taşıyor

jessica alba

Jessica Alba’nın belli bir giyim tarzı yok. Onu şık yapan detay da bu belki de. Hem salaş kombinlerle hem de şık kombinlerle muhteşem görünmeyi başarıyor. Midi etek ve ince askılı bir bluzu da oversized gömlek ve kot pantolonu da aynı zarafetle taşıyabiliyor. Kombilerinin göz alıcı görünmesinin en önemli sebebi de doğru aksesuarlar kullanıyor olması.

Jessica Alba Fötr şapka ile renkli kombin

Renkli bir bluz ve şık bir eteğin üzerine harika bir fötr şapka konduruyor ve anında stilini gözler önüne seriyor.

Jessica Alba Beyaz kombin

Bazen ise renkli tarzını bir kenara bırakıp bembeyaz olarak karşımıza çıkıyor, Tabi şapkasını da unutmuyor 🙂

Favori Parçalarını Her Zaman Kullanmaktan Çekinmiyor

Jessica Alba blazer ceket ve şapka

Güzel oyuncunun en sevdiği parçalar fötr şapka, blazer ceket ve kot pantolon. Ve bunları sık sık kullanmaktan asla vazgeçmiyor. Farklı parçalarla birlikte kullanarak harika kombinler oluşturmaya devam ediyor. Şık bir blazer ceketi genellikle yüksek belli ve bol paçalı pantolonlarla tamamlıyor. Hırka ve yelek kullanmayı çok sevdiği de her halinden belli oluyor. Kimi zaman deri ceketle siyah bir kombin içerisinde kimi zaman salaş bir hırkayla günlük stilde karşımıza çıkabiliyor. Jessica Alba gibi görünmek için tek yapmanız gereken sadeliği ön planda tutmak ve renk uyumunu yakalamak. Renkleri de desenleri de dozunda kullanarak onun harika stilini siz de yakalayabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir