Soru-Cevap

Göğüsleri Büyütmenin Yolları – Göğüslerimi Nasıl Büyütebilirim?

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kim istemez ki dik ve dolgun alımlı göğüslere sahip olmayı. Bu göğüslere sahip olmak artık sizin elinizde. Göğüslerinizi büyütmenin yolları birçok değişik şekilde karşımıza çıkabilir. Aşağıda size sunulan yöntemlerden en uygun olanını seçerek başlayabilir ve istediğiniz sonucu alana kadar devam edebilirsiniz. İşte, Göğüslerinizi Büyütmenin Yolları

Göğüslerimi Nasıl Büyütebilirim?

Bunlar; ameliyatlı ve ameliyatsız göğüs büyültmelerdir. Ameliyatlı göğüs büyültmelerde bazılarımızın imkânı kısıtlı olabiliyor tabi ki de ama bu sizi üzmesin. Çünkü tek çözüm yolumuz bu değildir. Günümüzde yaygınlaşan göğüs büyütücü kremler, haplar, gıdalar, masajlar ve egzersizler artık istediğimiz göğüslere sahip olmamıza yardımcı oluyor.

Göğüslerinizi kremle büyütmek istiyorsanız; bunun için bitkisel kremleri tercih edebilirsiniz. Bu kremler sürülen bölgedeki yağ miktarının artmasını sağlayarak kalıcı bir etki oluşturmaktadır. Bu etki zamanla gözle görülür dolgunluk etki etmenizi sağlar.

Göğüslerinizi egzersizle büyütmek istiyorsanız; bunun için size uygun egzersizleri tercih edip işe başlayabilirsiniz haftada kendinize dört gün ayırarak olmasını istediğiniz göğüslere sahip olursunuz. Bu egzersizlerden yüzme ile işe başlayarak kendinize sosyal bir aktivitede edinmiş olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra masaj yapmayı denemekte sizin tercihiniz yatmadan önce kendinize ayıracağınız 7-8 dakikalık süreçte vücut tipinize uygun bir masaj yağıyla koltuk altınız ve göğüslerinize yapacağınız masajlar sizi hem rahatlatacak hem de göğüslerinizi istediğiniz şekle sokmanıza yardımcı olacaktır. Koltuk altından başlayarak göğsünüze doğru yapacağınız dairesel hareketler göğsünüzü büyültmenin yanı sıra sarkmayı engelleyerek dik durmasını da yardımcı olacaktır.

Göğüslerinizi gıdalarla büyütmek istiyorsanız eğer; günlük hayatınızda yediklerinize biraz daha dikkat ederek ve bilinçli bir şekilde en etkili gıdaları tüketerek gün geçtikçe sahip olmak istediğiniz göğüslere sahip olabilirsiniz. Bunlar için bir kaç ipucu olarak size tavsiyelerim kimyon, çemen otu, yabani Hint yerelması, cüce palmiyesi ve rezene olabilir. Bayanlar hemen istediklerimize sahip olmak bizim elimizde geç kalmış sayılmayız. Yukarıda sıralanan yolları deneyerek sizde büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir