Soru-Cevap

Düğünde Hangi Renk Oje Tercih Edilmeli?

tarafından tarihinde yayınlandı.
Özüm Sormuş;

Merhaba 🙂 Düğünde hangi renk oje tercih edilmeli?

Cevap

Merhaba Özüm Hanım 🙂

Düğün hazırlıkları büyük ölçüde tamamlandıysa artık yavaş yavaş küçük detayları da halletme vakti gelmiş demektir. Dünya için küçük ama sizin için büyük bir detay olan oje seçimi ise bu detaylar arasında en önemlisidir. Temel hazırlıkları tamamlayıp bu tür detayları kaçırdıktan sonra düğün günü hangi ojeyi sürsem telaşına kapılmamanız için size harika önerilerimiz var. İşte her bir detayıyla kusursuz görünmeniz için tercih edebileceğiniz oje renkleri..

Düğün günü süreceğiniz ojeye karar verirken mutlaka nasıl bir düğün teması belirlediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü prenses modele sahip bir gelinlik için ayrı, kısa gelinlik modeli için ayrı oje renkleri tercih edilmeli. İşte önerilerimiz!

Sadeliğin Güzelliği; Nude Oje

nude oje düğün
Eğer sadeliği ön planda tutmak isteyen biriyseniz ve tırnaklarınızın çok da dikkat çekici olmasını istemiyorsanız mutlaka nude tonlarda ojeler tercih etmelisiniz. Nude renkteki ojeleri ellerinizi hem bakımlı hem de zarif gösterecektir. Gösterişli ve abartılı bir gelinlik tercih ettiyseniz de görünümü dengelemek adına nude tonlarını tercih edebilirsiniz.

En Güzel Trend; Ombre Oje

ombre düğün oje
Farklılık yaratmaktan ve modayı takip etmekten hoşlanıyorsanız kesinlikle tırnaklarınıza ombre oje yaptırmalısınız. İki ya da daha fazla renk kullanılarak yapılan ve geçişli bir görünüm oluşturan ombre ojeler, düğün günü kusursuz görünmenizi sağlayacak. Bir de ombre ojenizdei renkleri çiçek buketinizdeki renklerden seçerseniz sizi gören herkes hayranlık duyacaktır.

Renklerin Enerjisi; Pembe, Kırmızı ve Turuncu Oje

turuncu oje
Neşeli ve hareketli bir gelin olmayı planlıyorsanız ve genel olarak seçimlerinizi de renkli detaylardan yaptıysanız tırnaklarınıza oldukça canlı renkler olan pembe, kırmızı ya da turuncu ojeler sürebilirsiniz. Örneğin gelinliğinizin altına kıpkırmızı bir ayakkabı tercih ettiyseniz tırnağınıza da aynı renkte bir oje sürerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Prenses Gibi; Simli Oje

simli parlak oje
Hem sade olayım hem de parıl parıl parlayayım istiyorsanız simli ojeler kesinlikle sizin için en uygun oje rengi. Renksiz simli ojeler ile tırnaklarınız çok göz önünde olmayacak ama pırıltısıyla size farklı bir hava katacaktır.

Farklı ve Şık; Siyah Oje

siyah oje
Pek çok kişi düğün günü açık renkleri tercih etse de siz farklılık yaratmak ve şık bir görüntü oluşturmak için siyah ojeyi tercih edebilirsiniz.

soru-sor


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir