Estetik

Göğüs Büyütme Estetiği İle İlgili Merak Edilenler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Birçok kadının hayalinde güzel görünmek vardır. Herkesin kendi ideal güzellik anlayışı farklı olsa da göğüs büyütme konusunda çoğu kişi aynı şeyi düşünür. Küçük göğüslü kadınlar genellikle göğüs büyütme estetiği olmak ister.

Peki göğüs büyütme estetiği nasıl yapılır?

Göğüs büyütme estetiği olmak isteyen herkes için belli kıstaslar vardır. Bir uzmanla görüştüğünüzde gerçekçi beklentilerle isteğinizi dile getirmelisiniz. Vücut tipinize uygun şekilde bir büyütme ameliyatı olarak güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Göğüs estetiği küçük göğüse sahip olanlara, doğum sonrasında deformasyon oluşan göğüslere, farklı boyutlardaki göğüslerin simetrik görünmesini sağlamak amacıyla ya da meme kanserinden sonra yapılabilir.

Göğüs büyütme estetiği son derece basit bir işlem olsa da diğer cerrahi işlemlerde olduğu gibi az da olsa bir risk taşıyabilir. Bu açıdan göğüs ameliyatı olacağınız merkezi ve uzmanı en iyi şekilde seçmenizde fayda var.

Göğüs Büyütme Estetiği İle İlgili Merak Edilenler

Göğüs büyütme ameliyatı olmak isteyen birçok kadın emzirme konusunda ikilem yaşar. Ancak meme implantı, emzirmeye herhangi bir engel oluşturmaz. Meme implantı kas altına yerleştirildiği için risk daha da düşer.

Meme büyütme ameliyatı olacak kişilerin durumuna göre farklı yöntemler uygulanabilir. Örneğin göğsün küçük olması ile birlikte bir de sarkıklık varsa, göğüs dikleştirme ameliyatı da birlikte yapılabilir. Meme büyütme estetiği yapılmadan önce hastanın beklentileri ve doktorun yapacağı işlem doğru olarak belirlenmelidir. Birçok kişi büyük göğüs isteğiyle gitse de vücut hatları ile orantılı bir meme implantı yapılması gerekir. Göğsün doğal bir görüntüye sahip olması için uzman meme boyutunu, implantın nasıl ve nereye yerleştireceğini en iyi şekilde belirler. Meme implantının şekli yuvarlak mı damla şeklinde mi olacağı uzmanın görüşüne bağlıdır. Bu tür kararlar uzman ve hasta ile birlikte verilir.

Göğüs büyütme ameliyatı yaklaşık 1 saat sürer. Hastanın durumuna göre bir gece hastanede kalınabilir. Birkaç gün sonra ise göğüslerdeki hassasiyet azalır. İzler meme kıvrımlarına gizlendiği ve estetik dikiş kullanıldığı için herhangi bir iz kalmaz. Bu işlem hastanın genel yaşamını etkilemez. Operasyon sonrası günlük hayatına devam edebilir.

Göğüs Büyütme Öncesi Sonrası Fotoğrafları

En merak edilen şeylerden birisi de göğüs büyütme öncesi ve sonrası fotoğraflar. Kendiniz ile kıyaslayarak elde edeceğiniz en yakın sonucu tahmin edebilirsiniz.

Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları

Göğüs büyütme estetiği fiyatları hastanın göğüslerinin durumu, yapılacak işlemler, kullanılacak malzemeler ve uzmanın deneyimine göre değişebilir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir