Saç renkleri

Galaksi Saç Rengi ve Galaksi Saç Modası

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her gün farklı saç renkleri ve şekilleri hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Ancak  galaksi saç modasını ve rengini diğerlerinden ayıran şey bu kadar farklı ve ilginç rengi adeta kafanızın üzerinde bir galaksi yaratıyormuşcasına birleştirmek. Bu kadar renk bir saç üzerinde nasıl durabilir diye düşünmeye başladıysanız eğer moda olan bu saç rengini kendiniz üzerinde de hayal etmeye başlayabilirsiniz. Güneş sarısı, uranüs yeşili, neptün mavisi, nebula kırmızı ve daha bir çok renk… Bunları hayal etmekte güçlük çekebilirsiniz ancak bu moda yeni bir saç devrinin başlangıcı!

Galaksi Saç Modası

Çok farklı ve çeşitli renkler barındıran bu modeli, ister iki renkle ister üç renkle isterseniz üçten fazla renk ile saçınızda deneyebilirsiniz. Bu saç modeline şekil ve görüntü verende sizsiniz. Seçtiğiniz renkler ile yeni bir galaksi yaratabilirsiniz! Bu saç modası ile capcanlı,  göz alıcı saçlara sahip olabilirsiniz. Tüm renkler kafanızın üzerinde saçlarınızla birlikte uçuşurken tüm gözler üzerinizde olabilir.

galaksi saç

İlk olarak lütfen istediğiniz renkleri seçin ve kendinizi kuaförün ellerine bırakın! İyi bir kuaför seçmenizi öneriyoruz. Hatta saçlarınızı tanıyan sürekli gittiğiniz bir kuaför olması sizin yararınıza olacaktır. Hangi rengin ya da modelin size yakışacağını iyi bilen bir kuaför ile muhteşemler modeller ve renk kombinasyonu yaratabilirsiniz. Galaksi saç modası, kaosu ve birleşen renklerin ahengini aynı anda yaşamak isteyen kadınlar için vazgeçilmez bir seçenek olabilir.

Boyama işlemi hakkında bilgi verecek olursak, biraz zor ve sabır gerektiriyor. Sadece boyama işleme maksimum 6 saate kadar uzayabiliyor. Zamanınızın bol olduğu bir vakitte kuaförünüze gitmeyi öneririz. Ayrıca aklınıza “Bu renkler akmıyor mu?” gibi bir soru gelebilir. Tabi ki bu renkler akıyor. Renklerin akmasını önlemek için arada bir kuaföre gidip saçlarınızı canlandırmanız gerekiyor.

Galaksi Saç Renkleri

Galaksi saç renkleri ve galaksi saç modası ile ilgili önerilere ve modellere aşağıdan ulaşabilirsiniz!
galaksi saç moda
galaksi saç modası
galaksi saç rengi
galaksi saç modeli
galaksi saç renkleri
galaksi saç renk
galaksi saç modelleri
galaksi saç renk önerisi
renkli galaksi saç renkleri
galaksi saç renkleri modası
galaksi saç modaları
galaksi trend saç
galaxy saç renkleri
galaxy saç modelleri
galaksilerin saç renkleri
galaksilerin saç renkleri ve modelleri
Belki daha önce gördünüz belki ilk defa burada görüyorsunuz, 2015 yılının kış ayından beri moda olan bu saç modelini artık siz de biliyorsunuz! Her zaman yaptığımız bir uyarıyı bu saç modelleri için de yapmak isteriz. Saçlarınızın renginin akmasını önlemek için kuaföre gitmenin yanı sıra evde saç bakımınızı ihmal etmemeniz gerekir. Saç bakımı konusunda her şeye sitemizden ulaşabilirsiniz.


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir