Moda

File Çorap Rüzgarına Kapılıyoruz! File Çorap Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yükselişe geçtiği andan itibaren hiçbir mağazada, çarşı, pazarda file çorap bulunamamasının nedeni stil sahibi görünmenin en kısa yolu olmasındandır. File çoraplar neredeyse her moda takipçisinin kombinlerine konuk olmayı başardı. Siz de etrafınızda görüp “nasıl giyiyorlar şu çorapları” diye hayrete düşüyor ve içten içe de denemek istiyorsanız size harika kombin önerileri derledik.

File Çorapları Nasıl Giysek?

Öncelikle file çoraplarınızı seçerken çok büyük deliklikleri değil daha orta-küçüğe yakın çaprazlıları seçmenizde fayda var. Daha sonra ise çeşitli kombinlerle giyebilirsiniz. Yırtık kot pantolon trendini kaçırmadıysanız hemen bu pantolonunuzun altına file çorabınızı giyin ve harika kombininiz ile gurur duyun.

Yüksek belli etek, şort ya da pantolonlarınızın içine de giydikten sonra bir crop top giyerek belinizde file çorabın görünmesini sağladığınız anda sizden daha cool’u yok demektir. Eğer daha dozunda kullanayın, günlük kombinlere adapte edeyim diyorsanız bilekte biten pantolonlarınızla giyebilir ve ayakkabı ile pantolon arasında hafifçe görünmesini de sağlayabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz en güzel file çorap kombinleri.

       


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir