Moda

Hasır Çanta Kombinleri ile Deniz Kokusunu Yanınızda Taşıyın

tarafından tarihinde yayınlandı.

Eskiden yalnızca plaja giderken yanımıza aldığımız hasır çantaların artık günlük hayatta kullanıldığını biliyor muydunuz? Siz de hasır çanta modelleri görür görmez kendinizi plajda hissediyorsanız bu kombinlere bayılacaksınız demektir. Farklı hasır çantalarla birlikte harika kombinler yapabilir ve stilinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Nasıl mı? Hasır çanta kombinleri ile fikir edinerek tabii ki!

Hasır Çanta Modelleri

İster büyük, ister clucth ister sırt çantası olsun hasır trendini hemen her çanta modelinde görebilirsiniz. Üstelik bu muazzam çantaları yalnızca yaz kombinlerinde ya da plaja giderken değil en şık kombinlerinizde bile kullanabilirsiniz. Günlük hayatın yanı sıra bu çantaların son zamanlarda özel davetlerde şık elbiselerle birlikte de harikalar yarattığını söylemek mümkün. Omzu düşük şık bir elbise ile hasır clucht çanta nokta atışı olabilir. Bunun yanı sıra günlük kombinlerde çiçekli elbiseler, tulumlar, beyaz yüksek belli pantolon ya da puantiyeli eteklerle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Hasır çantaların stile olan etkisini daha iyi görmek ve ilham almak için hasır çanta kombinlerine göz atmaya ne dersiniz?


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir