Moda

Takı Çılgınlarına Üst Üste Kolye Takma Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanlarda pek çok defilede, moda dergilerinde gördüğümüz üst üste kolye takma trendi artık hemen herkesin favorisi haline geldi. Eğer siz de bir takı bağımlısıysanız bu trend yüzünüzü güldürecek demektir. Birbiri ile uyumlu çeşitli büyüklükte kolyeleri üst üste takarak uygulayabileceğiniz bu trendi hangi kombinlerde kullanabileceğinizi merak ediyor musunuz?

İşte üst üste kolye kombinleri ve farklı öneriler.

Eski yıllarda genellikle gothic, metal tarzına sahip olan insanlar abartılı kolyeleri, deri parçaları boynuna asardı. Bu o zamanlardan bu zamana gelen trendlerden biri olsa da kendi içinde değişim gösterdiğini söylemek mümkün. Çünkü şimdilerde son derece zarif, ince kolyeleri üst üste takmak çok daha moda.

Peki bu trendi hangi kombinlerde uygulayabiliriz. İlk olarak özel günlerde ya da ofis hayatında şık gömleklerinizle bu kolyeleri takarak harika görünebilirsiniz. Özellikle şifon gömleklerle harika sonuç verdiğini söylemek mümkün. Düz beyaz gömleklerle altın ya da rose gold kolyelerinizi takabilirsiniz. Beyaz tişörtlerinizle, tasma kolyelerinizle ya da şık fularlarınızla da bir arada takarak harika görünebilirsiniz.

  üst üste kolye kombinleri 12


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir