Saç Modelleri

Yazın Havanıza Hava Katacak Festival Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Havaların ısınmasıyla birlikte festivallerin tarihleri de belirlenmeye başladı. Son yıllarda festivallerin çoğalması moda dünyasında da yeni trendlerin ortaya çıkmasını sağladı. Festival giyimi, makyajı ve saç modelleri son zamanlarda özellikle gençler arasında büyük bir önem taşıyor. Festival sezonu başlamışken biz de festival saç modelleri konusunda sizlere birkaç fikir vermek istedik. Festival stili daha çok salaş ve doğal olduğu için saç modelleri de bu yönde şekilleniyor. Doğallığı ve sadeliği elden bırakmadan harika saç modelleri yapabilirsiniz.

Festival Saç Modelleri

festival saç modeli

Hem salaş hem de doğal görünmenin en iyi yolu saçları açık bırakmak. Her ne kadar yataktan kalkmış bir saç görüntüsü olsa da elbette yataktan kalktığınız gibi festivale gitmemelisiniz. Bunun için iri dalgalar yaparak salaş bir görüntü kazanmanız mümkün. Saçlarınız kendiliğinden dalgalara sahipse çok şanslısınız demektir. Çünkü festival modasında dalgalı saçlar oldukça popüler. Saçlarınız düzse bir maşa yardımıyla çok hafif ve gelişigüzel dalgalar kazandırabilirsiniz.

dalgalı ve örgülü festival saç modeli

Saçlarınızı açık bırakmak yerine dalga kazandırdıktan sonra dağınık at kuyruğu veya örgülü bir model de tercih edebilirsiniz.

saç bandı ile festival saçı modeli

Festival modasında saç bantları olmazsa olmaz kabul ediliyor. Farklı renk ve desenlerde, deri ya da zincirli saç bantları birçok saç modeline uyum sağlıyor. Festival için farklı bir saç modeli arıyorsanız saç bantlarını mutlaka denemelisiniz.

saç tebeşiri ile renkli festival saç modelleri

Rengarenk saçlar son yıllarda oldukça moda. Eğer saçlarınızı boyamak istemiyor ama festivalde renkli saçlara sahip olmak istiyorsanız saç tebeşirlerinden faydalanabilirsiniz. Rengarenk saçlarla festival ruhunu tam olarak yakalayabilirsiniz.

Vanessa Hudgens örgülü festival saç modeli

Festival modası konusunda en başarılı ünlülerden olan Vanessa Hudgens’in stilinden de örnek alabilirsiniz. O da festival stilinde saçlarını salaş bırakmayı ve farklı örgü modellerini tercih ediyor.

örgülü tarz festival saç modeli

Saç örgüsü son birkaç sezondur saç modasının en popüler saç modeli oldu. Festival stiline de oldukça yakışan bu saç modelini farklı şekillerde uygulama şansına da sahipsiniz. Ancak sıkı sıkı ve muntazam bir örgü yerine daha bol ve gelişigüzel örgüler tercih etmelisiniz. Saçlarınız uzunsa, salaş bir şekilde örüp örgünüzü omzunuza atabilirsiniz.

örgülü festival saç modeli

Hem pratik hem de festival stiline uyum sağlayacak bir saç modeli arıyorsanız örgüleri denemelisiniz.

Festival İçin Saç Modelleri

Aşağıda festival saç modelleri ile ilgili diğer önerilerimizi bulabilirsiniz.

festival saçı
festival saçı modeli
2016 festival saçları
2016 festival saç modelleri
festival için saç modeli
festival için hangi saç modeli
festival saç modeli önerisi
festivale uygun saç modeli
festivale uygun saç modelleri
festival saç trendleri
popüler festival saçı
popüler festival saçı modeli

Festival saç modelleri ile ilgili önerilerimiz bu kadar. Umarım işinize yarayan bir yazı olmuştur 🙂


6 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir