Moda

Fahriye Evcen Stili: Fahriye Evcen’in Giydikleri ve Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanların en konuşulan kadın oyuncularından biri olan Fahriye Evcen Yaprak Dökümü adlı dizideki Necla karakteriyle hayatımıza girmişti. Her rolüyle çok konuşulan Evcen, son zamanlarda Burak Özçivit ile olan birlikteliği ve düğünü ile de gündemde kalmıştı. Gür saçları ve güzel yüzüyle herkesin gölünü kazanan başarılı oyuncu, Koton adlı giyim markasının yüzü olduktan sonra da fiziğiyle dikkat çekti. Güzelliğinin yanı sıra stiliyle de dikkat çeken Fahriye Evcen’i mercek altına almaya ne dersiniz?

fahriye evcen kıyafetleri X

4 Haziran 1986 tarihinde Almanya’da doğmuş olan Evcen, oyuncu olmayı hiç düşünmese de şimdilerde birçok kişinin favorisi haline geldi. Doğal makyajı, sağlıklı saçları ve düzgün fiziğiyle stilinin hakkını veriyor.

fahriye evcen saçları

Fahriye Evcen, genellikle kahve tonlarında saçlar kullanıyor. Kimi zaman koyu kahve kimi zaman çikolata kahve saçlarla karşımıza çıkan güzel oyuncu, gür saçlarıyla bir dönem Pantene markasının da yüzü olmuştu. Güzel oyuncu genellikle dalgalı ve kabarık modelleri tercih ediyor. Saç rengi ve kullandığı modelleri incelediğimiz diğer yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Fahriye Evcen’in Kıyafetleri

Günlük stilinde şık kombinler yapmayı sevdiğini söylemek mümkün. Şık topuklu botlar, deri pantolonlar, kabanlar tercih ediyor ve bu stilini de harika aksesuarlarla tamamlıyor. Nadiren de olsa rahat kombinler yaptığı da gözlerden kaçmıyor.

fahriye evcen kombinleri

Fahriye Evcen’in büyülü güzelliğine ve şık stiline daha yakından göz atmak için sizin için harika fotoğraflarını derledik. İşte stili ve kombinleri;

fahriye evcen kombin 1

fahriye evcen kombin 2

fahriye evcen kombin 3

fahriye evcen kombin 4

fahriye evcen kombin 5

fahriye evcen kombin 6

fahriye evcen kombin 7

fahriye evcen kombin 8

fahriye evcen kombin 9

fahriye evcen kombin 10

fahriye evcen kombin 11

fahriye evcen kombin 12

fahriye evcen elbise

fahriye evcen elbise beyaz

fahriye evcen kot gomlek kombin

fahriye evcen kot gomlek kombin

fahriye evcen beyaz kombin

fahriye evcen giydikleri

Fahriye Evcen son olarak KOTON ile çalıştı.

fahriye evcen koton

fahriye evcen kombin koton

fahriye evcen koton kombini

fahriye evcen kırmızı elbise


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir