Moda

Asimetri Trendi Eteklerde: Asimetrik Etek Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kadınlar için en şık parçalardan biri hiç kuşkusuz eteklerdir. Her stile ayak uydurabilen ve dakikalar içinde şıklığa ulaştıran etekler son zamanlarda bir uzayıp bir kısalıyor! Evet, bu sezon asimetrik etek modelleri vitrinleri süslüyor.

Asimetrik Etekler

Asimetrik etekler tek başlarına oldukça hareketli oldukları için kullandığınız diğer parçaları daha sakin modellerden tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle üst seçiminizde basic seçimler yapmanızda fayda var. Eğer eteğiniz hem asimetrik hem de desenliyse diğer tüm parçaları en sade modellerden seçin ki kombininizde dengeyi yakalayabilin. Tek başına kombinlerin starı olmayı başaran bu etekleri şık bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılarla, bootielerle ya da günlük stilde beyaz sneakers ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Asimetrik Etek Modelleri

Hem yaz sezonuna hem de kış sezonuna damgasını vuran asimetrik trendi uygulamak için birkaç kombin önerisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü bu etekleri doğru şekilde kombinlemek son derece önemli. Yanlış bir üst ya da ayakkabı ile giyerseniz boyunuzu olduğundan kısa gösterebilir ya da durduk yere rüküş olabilirsiniz. Bunların önüne geçmek için seçtiğimiz asimetrik etek modelleri size fikir verecektir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir