Ürün İnceleme

Aralarından Seçim Yapmakta Zorlanacağınız En İyi 7 Allık

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kusursuz makyaj için seçtiğiniz makyaj ürünlerinin hem cilt tonunuza hem de cilt tipinize uygun olması gerekir. Bütün makyaj malzemelerinizi doğru seçtiğinizde harika bir makyaja ulaşabilirsiniz. Makyaj malzemeleri arasında en önemlilerinden biri olan allıklar da doğru seçilmelidir.

Favoriniz Olmaya Aday Allıklar

İyi bir allık seçimi yaptıktan sonra favori allığınızla harika makyajlara imza atabilirsiniz 🙂 Bu yazımızda favori allığınıza karar verebilmeniz için allıkları inceledik ve en iyi 7 allığı seçtik. İşte favoriniz olmaya aday en iyi 7 allık!

1) Nars Orgasm Allık

Tüm dünyada en sevilen allık olarak bilinen Nars markasının Orgasm allığı bu listenin en başında olmayı hak ediyor. İçerisinde hafif ışıltılar barındıran doğal tonlu bir allık olmasının yanı sıra her cilt tonuna uyuyor.

Şeftali ve pembesi tonlar barındırdığı için yüze canlılık kazandırıyor. İçerisindeki ışıltılar kesinlikle yapay bir görünüm katmıyor, tam aksine aydınlık ve canlı bir makyaja ulaştırıyor. Hangi cilt tonuna sahip olursanız olun bu rengi kendinize çok yakıştıracaksınız. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için Nars Orgasm Allık incelememizi okuyabilirsiniz.

2) Too Faced Love Flush Love Hangover

İçeriğinde paraben, gluten ve sülfat bulunmayan bu allık hem ambalajıyla hem de pigmentasyonu ile gönlümüzü kazanıyor.

Şeftali tonlarında oldukça doğal bir renge sahip olduğu için her cilt tipi ile uyum sağlıyor. İçerisindeki küçük ışıltılar yüze doğal bir aydınlık katıyor. Pigmentasyonu oldukça yüksek olduğu için fırçanın ucuna hafifçe alıp uygulamanız yetiyor. Böylece uzun süre kullanabiliyorsunuz. Bu allığın en büyük vaadi ise 16 saat kalıcı olması. Eğer gün içinde sık sık allık tazelemek istemiyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

3) Kiko Moon Dust Face Powder

Bol ışıltılı allık arayanlar için en iyi seçeneklerden biri. Çok ince bir yapısının olması ile cildinizde fazlalık yaratmayan bir ürün.

Yoğun pigmentli ve parlak bitişli olduğu için gece makyajlarında da tercih edebilirsiniz. Ambalajının şıklığının yanı sıra yüzünüze harika bir renk katıyor. Kontür makyajı ile birlikte kullandığınızda çok daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

4) Maybelline Dream Mousse Blush

Eğer yağlı bir cilt tipine sahipseniz bu mat bitişli allığı çok seveceksiniz demektir. Köpük allık olduğu için oldukça yumuşak bir yapıya sahip.

Kolayca dağıtılması ve yüzde doğal bir görünüm yaratması ile çok seviliyor. Doğal makyajdan hoşlanıyor ve günlük kullanım için bir allık arıyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı olması hem de kullanımının kolay olması ile favoriniz olabilir. İçeriğinde ışıltı barındırmayan mat bir allık olduğunu da bilmenizde fayda var.

5) Golden Rose Creamy Blush Stick

Kremsi bir allık olan Golden Rose markasının bu allığı da doğal bir görünüm için oldukça ideal. Parmaklarınızla kolayca yayabileceğiniz yumuşak bir yapısı bulunan bu allık pembesi ve yavruağzı tonlar barındırıyor.

Hem buğday tenlilerin hem de beyaz tenlilerin çok seveceği bir ürün. Uygun fiyatlı bu stick allığı günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.

6) Benefit Benetint

Benefit’in en sevilen ürünlerinden biri olan bu allık hem fırça ile hem de parmak uçları ile uygulanabiliyor. Likit bir allık olduğu için sürdüğünüz anda hızlıca dağıtmanız gerekiyor.

Güzelce yaydığınızda yüzünüze doğal bir canlılık katıyor. Likit formda olduğu için gün içinde oldukça kalıcı. Tekrar tekrar tazelemeniz gerekmiyor. Bu ürün aynı zamanda dudaklara da uygulanabiliyor. Eğer doğal tonlu bir allık arıyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz.

7) Mac Cremeblend in Posey

Harika bir mercan rengi olan bu krem allık da fırça ile uygulandığında oldukça doğal bir görünüm katıyor. Çok hafif bir yapısı olduğu için yağlı cilde sahip olanlar da bu krem allığı kullanabilir.

Pigmentasyonu yeterli olduğu için hafifçe uygulasanız bile yanaklarınıza doğal bir renk katıyor. Dudaklara da uygulanabiliyor. Özellikle bronz makyajlar için tercih edilebilir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir