Ürün İnceleme

Aydınlatıcı Önerisi Arayanlar İçin Uygun ve Kaliteli 8 Aydınlatıcı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj trendleri arasında belki de en çok sevilen aydınlatıcılar, hem yazın hem de kışın makyaja ayrı bir hava katıyor. Cildi canlı gösteren bu harika makyaj tekniği için farklı ürünler denemiş olabilirsiniz. Aydınlatıcı seçimi yapmak çoğu zaman cilt tipine ve makyaj şekline göre değişiklik gösterir. Günlük kullanım için ve ağır makyajlar için farklı aydınlatıcılar tercih edebilirsiniz. İşte bütçenizi sarsmayacak ve harika makyajlar yapmanızı sağlayacak uygun fiyatlı 8 aydınlatıcı önerimiz.

1) Essence Soo Glow Aydınlatıcı


Cildinize sürerken kremsi bir yapıda olan bu aydınlatıcı uygulama esnasında pudralaşıyor. Pudramsı kıvama ulaşınca çok daha iyi bir şekilde ciltle bütünleşmiş oluyor. Eğer karma ya da yağlı bir cilt tipine sahipseniz bu pudramsı aydınlatıcıyı çok seveceksiniz demektir. Yağlı bir görünüm vermeden canlı ve ıslak duran bir aydınlatıcı arıyorsanız uygun fiyatlı ürünler arasında en iyilerinden biri. Altın yansımalı ve pembe yansımalı olmak üzere iki çeşidi var. Essence Soo Glow Aydınlatıcı fiyatı 13 TL.

2) Pastel MoonLight Likit Aydınlatıcı

Yine sevilen uygun fiyatlı ürünlere sahip olan Pastel markasının bu aydınlatıcısı likit formda olduğu için gönlümüzü kazanıyor. Likit ürünler cilt ile daha iyi bütünleştiği ve daha doğal bir görünüm oluşturduğu için çok daha kullanışlı Bu harika likit aydınlatıcı da yüze doğal bir aydınlık katıyor. Pastel MoonLight Likit Aydınlatıcı fiyatı ise 16 TL.

Bu ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

3) Golden Rose Longstay Highlighter Shimmer


Stick bir ürün olan Golden Rose markasının bu aydınlatıcısı da en sevilen uygun fiyatlı ürünler arasında yer alıyor. Kolaylıkla uygulayabilmenizin yanı sıra nemli bir sünger yardımıyla cildinize yedirdiğinizde harika bir görünüm veriyor. Cildinizde ne kurumaya ne de aşırı bir parlamaya neden oluyor. Doğal ışıltılar kazandırmasının yanında ıslak makyaj için de ideal. Golden Rose Longstay Highlighter Shimmer fiyatı 20 TL.

4) L’oreal Lumi-Magique Aydınlatıcı Kalemi


Günlük makyajınızda hafif bir ışıltı olsun veya yüzünüz daha canlı görünsün istiyorsanız bu aydınlatıcı kalemi işinizi görecektir. Islak bitişli ve yansımalı olması özellikle elmacık kemiklerinin üstünde harika bi görünüm yaratıyor. Hem yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz pratik bir ambalajının olması hem de doğal bir görünüm vermesi ile favoriniz olabilir. Islak görünümlü makyaj için tercih edebileceğiniz L’oreal Lumi-Magique Aydınlatıcı Kalem fiyatı 40 TL.

5) The Balm Manizer Sisters Aydınlatıcı


Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünleriyle kalbimizi kazanan The Balm markasının bu aydınlatıcı paleti bir kere alıp uzun süre kullanabileceğiniz harika bir ürün. 3 farklı rengi içermesi harika bir özellik. Biri pembe yansımalı, biri altın yansımalı bir diğeri ise bronzer olan bu harika aydınlatıcı yoğun pigmentasyona sahip. The Balm Manizer Sisters Aydınlatıcı fiyatı ise 50 TL. Uzun süre kullanabileceğiniz için böyle bir palet ile tek seferde aydınlatıcı sorununuzu halletmiş olabilirsiniz.

6) The Body Shop Honey Bronze Aydınlatıcı


Krem bir aydınlatıcı arıyorsanız en iyi seçeneklerden biri olan The Body Shop’ın bu aydınlatıcısı oldukça doğal bir aydınlık katıyor. Özellikle nemli makyaj süngeri ile uyguladığınızda harika bir sonuç almak mümkün. Eğer elmacık kemiklerinizde güneşin doğal yansıması gibi bir görünüm yaratmak istiyorsanız günlük kullanım için bu ürünü tercih edebilirsiniz. The Body Shop Honey Bronze Aydınlatıcı fiyatı 49,90 TL.

7) Revlon Photo Ready Aydınlatıcı


Likit bir aydınlatıcı olduğu için hem fırçayla hem de parmak uçlarınızla uyguladığınızda iyi bir sonuç aldığınız bu aydınlatıcı da günlük makyaj için oldukça ideal. Bu ürünün vaadi ise içeriğindeki kristallerin ışığı yakalaması ile cilt kusurlarının görünümünü azaltmak. Canlı ve doğal bir cilt görünümü kazanmak istiyorsanız bu aydınlatıcıyı tercih edebilirsiniz. Bu ürünü elmacık kemiklerinizin üzerine direkt uygulayabilmenizin yanı sıra fondöteninize karıştırarak da doğal ve aydınlık bir cilt elde edebilirsiniz. Revlon Photo Ready Aydınlatıcı fiyatı ise 45 TL.

8) Nyx Born to Glow Likit Aydınlatıcı


Pigmentasyonu oldukça yoğun olan bu likit aydınlatıcıyı ise gece makyajlarında tercih edebilirsiniz. Likit bir formda olması cildinizle kolayca bütünleşmesini sağlıyor. Bu ürünün güzel yanlarından biri fondöteninize karıştırarak ıslak bir cilt makyajı elde edebiliyor olmanız. 15 ml’lik bir ürün olduğu için uzun süre de kullanma şansınız var. Ancak eğer günlük makyajda çok fazla parlaklık istemiyorsanız bu aydınlatıcı sizin için uygun olmayabilir. Nyx Born to Glow Likit Aydınlatıcı fiyatı 43 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir